Sztuka

Oni mają głos! I Aukcja Sztuki Nowego Pokolenia w Domu Aukcyjnym Art in House

Wraz z wiosną nadchodzi artystyczne przebudzenie. Dom Aukcyjny Art in House po raz pierwszy organizuje Aukcję Klasyków Nowego Pokolenia – już 20 kwietnia 2018 roku o godz.19:30, przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie. Wezmą w niej udział uznani artyści, którzy pojawili się na rynku sztuki po 1989 roku. 27 prac w katalogu łączy młody wiek autorów, ich liczne osiągnięcia artystyczne oraz kompleksowość tematu, wymagająca większego skupienia ze strony widza.

 

W katalogu zobaczą Państwo geometryczny świat Adama Bakalarza, anonimowość przestrzeni Mateusza Maliborskiego, abstrakcyjne procesy zmian dostrzeżone przez Marcina Kowalika, architektoniczną obsesję Soni Ruciak czy niepokojące wizualne szumy Bartosza Kokosińskiego.

Wiktoriańska posępność zagości na płótnie Michała Jankowskiego, z ciałem ludzkim zmierzą się Anna Kmita i Wojciech Pelc, konwencję art brut znajdziemy u Martyny Czech i Krzysztofa Piętki.

„Błękitną czwórkę” stworzą natomiast prace Tomasza Kołodziejczyka, Franciszka Ledóchowskiego, Kai Soleckiej i Grzegorza Drozda.

 

Jeżeli najbardziej interesujące dla Państwa są te strony katalogu, które skrywają propozycje rzeźbiarskie, zachęcamy do zapoznania się z pop-kulturową pozycją Mariusza Dydo oraz delikatnym ażurem Alicji Łukasiak. Z kolei miłośnikom wzornictwa przemysłowego proponujemy „mebel przyszłości” Oskara Zięty, młodej gwiazdy designu, którego prace można oglądać również w Muzeum Narodowym w Warszawie.

 

Wszystkie pozycje z katalogu będzie można zobaczyć na żywo w czasie wystawy przedaukcyjnej, trwającej od 9 kwietnia 2018 roku do dnia aukcji. Ekspozycja będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

 

Cała oferta jest dostępna na stronie internetowej www.artinhouse.pl

 

I Aukcja Klasyków Nowego Pokolenia

20 kwietnia 2018 r, 19:30

Aleje Jerozolimskie 107

Warszawa

 

Zapraszamy!

 

20 kwietnia 2018, 19:30 Dom Aukcyjny Art in House, al. Jerozolimskie 107
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 kwietnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca