Sztuka

Z wakacji przywieźcie obrazy – XXIV Aukcja Nowej Sztuki w Sopocie

Czy w czasie wakacji myślimy o sztuce? Czy obładowani lokalnymi pamiątkami zaspokajamy swój estetyczny głód? Czy w czasie długich, ciepłych wieczorów nie marzymy o małej dawce adrenaliny? Czy letni wypad nad morze musi oznaczać leżakowanie na plaży i nic więcej?

 

Na wakacje wyjeżdżamy również my Dom Aukcyjny Art in House dlatego wychodzimy z propozycją wspólnego spędzenia emocjonujących chwil w Sopocie. 7 lipca o 19:30 zapraszamy Państwa do Dworku Sierakowskich (ul. Czyżewskiego 12) na XXIV Aukcję Nowej Sztuki.

 

Za każdym razem, kiedy wyruszamy do Trójmiasta, w naszym katalogu pojawia się wyjątkowo silna grupa wakacyjnych prac. W lipcowej ofercie znajdą więc Państwo sceny na plaży (Jan Dubrowin, Katarzyna Środowska, Małgorzata Piątek-Grabczyńska, Tomasz Kostecki, Magdalena Kępka), studium morza (Marek Rużyk), wodne stworzenia (Jan Bonawentura Ostrowski, Patrycja Kruszyńska Mikulska), odpoczynek w sielskich okolicznościach przyrody (Martyna Mączka), łąkę (Jacek Malinowski), Kraków latem (Krzysztof Ludwin), gdański port (Michał Janicki) czy ciszę przed burzą (Stanisław Kortyka).

 

Nie zabraknie również stałych bywalców na naszych aukcjach, a więc Wojtka Brewki ze swoim misiem, Andrejusa Kovelinasa pozostającego w steampunkowych klimatach, Edwarda Dwurnika i jego tulipanów, Marcina Jaszczaka wraz z dwupostaciowym aktem oraz onirycznego duetu Sporskich.

 

W katalogu pojawiają się nowe nazwiska; są to Katarzyna Kałdowska(czy jej praca nie kojarzy się Państwu z Turnerem?), Robert Krężlak (ogarnięty obsesją ciała ludzkiego w abstrakcyjnych kombinacjach), Jacek Opała (w jego pracach pobrzmiewa echo starogreckiej ceramiki), Urszula Teperek (sceny plażowe w chłodnym kolorycie), Barbara Gulbinowicz (również pozostająca w morskich klimatach), Maja Wolf (na granicy malarstwa i ilustracji) oraz Aleksander Jasin (surrealistyczny błękit).

 

W dzień poprzedzający aukcję, odwiedźcie Dworek Sierakowskich w celu obejrzenia wystawy przedaukcyjnej, na której zaprezentujemy wszystkie prace z lipcowego katalogu. To świetne urozmaicenie wypadu nad morze – nie róbmy sobie wakacji od sztuki nawet w lato!

 

Nie możecie osobiście uczestniczyć w aukcji? Nic straconego! Licytacja będzie również możliwa przez telefon lub za pośrednictwem portalu OneBid. Cała oferta aukcyjna wraz z dokładną instrukcją licytacji dostępne są pod adresem www.artinhouse.pl

 

Zapraszamy!

XXIV Aukcja Nowej Sztuki

7 lipca 2018, godz. 19:30

Dworek Sierakowskich

Ul. J. Czyżewskiego 12

Sopot

 

7 lipca 2018, 19:30 Dworek Sierakowskich, ul. Czyżewskiego 12
Sopot

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 lipca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca