Sztuka

Obrazami jesień się zaczyna, czyli 44. Aukcja Nowej Sztuki

Art in House rozpoczyna jesienny sezon aukcji obrazów i rzeźb: już 18 września o 19:30 startujemy z 44 Aukcją Nowej Sztuki, która będzie miała miejsce w naszej siedzibie przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie. Gwarantujemy, iż każdy miłośnik sztuki odnajdzie w ofercie wrześniowej coś dla siebie: szeroki wachlarz tematów, kolorów, technik i stylów to nasz priorytet w selekcji prac aukcyjnych.

 

 

Jesienną, nieco sentymentalną atmosferę przywoła w swojej pracy Wacław Sporski, Jan Bonawentura Ostrowski, Wiesław Nowakowski, Krzysztof Ludwin, Konrad Hamada, Paulina Góra i Krzysztof Wieczorek. W letnich klimatach pozostaje z kolei Magda Kępka, David Schab, Wiesław Król, Alicja Kappa, Renata Magda oraz Anies Murawska.

 

Niektóre z naszych obrazów staną się „opowiadaczami” historii: praca Adama Kołakowskiego przywoła letnie wspomnienia romansów nad brzegiem morza; Andrejus Kovelinas zaprosi nas do udziału w steampunkowej ekspedycji w towarzystwie pięknych kobiet; Tomasz Kostecki pokaże nam modernistyczny Manhattan w latach 20-tych; Paulina Zalewska przeniesie nas do tajemniczej meksykańskiej willi; Zbigniew Kopania zaproponuje popołudniową herbatę okraszoną zapachem róż z ogrodu, a z Klaudią Chomą postaramy się odnaleźć legendarny kwiat paproci.

 

Zachwycający warsztat odnajdziecie w realistycznym portrecie Marii Szypluk, pustynnym balecie Andrzeja Sajewskiego, jesiennym pejzażu Wojciecha Piekarskiego oraz klimatycznej uliczce Jana Stokfisza Delarue. Nie zapomnieliśmy również o street arcie: w ulicznych klimatach pozostają energetyczne prace Wojciecha Brewki, Artura Marciniszyna, Zuzanny Jankowskiej, Grzegorza Kufla, Marcina Painty oraz Magdaleny Karwowskiej.

Całą ofertę katalogową będzie można zobaczyć na żywo w Domu Aukcyjnym Art in House na wystawie przedaukcyjnej, która rozpocznie się 14 września i potrwa do dnia aukcji. W związku z sytuacją epidemiologiczną, zachęcamy Państwa do licytacji zdalnej: telefonicznej lub online. Sztuka jest na wyciągnięcie ręki!

 

Zapraszamy!

44. Aukcja Nowej Sztuki

18 września 2020 (piątek), 19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107, Warszawa

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca