Sztuka

Drewniany album na zdjęcia

Twoja kolekcja zdjęć jest obszerna i sam nie potrafisz zliczyć wszystkich fotografii, które robisz przy każdej nadarzającej się okazji? Jeżeli planujesz w końcu uporządkować i zarchiwizować swoje wspomnienia, wybierz sprawdzony i niezawodny sposób – ozdobny drewniany album na zdjęcia. Dzięki niemu będziesz mieć swoje ulubione ujęcia zawsze pod ręką i unikniesz uciążliwego włączania komputera oraz wertowania przepastnych ilości folderów ze zdjęciami, które nie zawsze ułożone są w idealnym porządku.

Pamiątkowe zdjęcia – dlaczego warto robić?

Wybieranie najlepszych zdjęć, następnie ich wywoływanie, a później to, co najlepsze, czyli wklejanie do albumu... w ten sposób wykreujesz cenną pamiątkę dla siebie i bliskich. Do tworzenia albumu na zdjęcia wklejane możesz zaangażować całą rodzinę, która pomoże Ci starannie posegregować wszystkie fotografie i jesteśmy pewni, że czeka Was przy tym znakomita zabawa. Interesującym pomysłem jest uzupełnienie zdjęć o ciekawe opisy, które wzbogacą Twój album ze zdjęciami wklejanymi. Jeżeli jesteś posiadaczem albumu na zdjęcia, wiele zyskujesz:

  • Twoje fotografie są wyselekcjonowane i uporządkowane,

  • oszczędzasz czas – wystarczy ściągnąć album z półki, by w kilka sekund przenieść się myślami do minionych wydarzeń,

  • fotografie są bezpieczne – nie zniszczą się oraz nie pogubią.

Warto zachować systematyczność w porządkowaniu zdjęć, dzięki czemu nie umknie Ci żadne z zarejestrowanych wydarzeń. W ten sposób możesz tworzyć kolejne tomy ze zbiorami zdjęć, które złożą się na wielobarwną historię.

 

Drewniany album

Jest tak wiele okazji, podczas których robione są zdjęcia. Stwórz Album na zdjęcia ślubne lub album na zdjęcia z wakacji, który będzie zawiera dalekie podróże rodzinne oraz te realizowane w gronie przyjaciół czy chociażby krótki spacer do parku... Jeżeli chcesz zachować porządek w swoich wspomnieniach, pamiętaj, że do każdego wydarzenia możesz dobrać odpowiedni drewniany album na zdjęcia dla dziecka. Wystarczy, że wygrawerujemy na okładce napis i grafikę, który będą opisywać dane wydarzenie.

 

Drewniane albumy są różne, ale to ten wykonany z drewna łączy w sobie najwięcej zalet:

  • drewno jest uniwersalne – pasuje do zdjęć zrobionych podczas ważnych uroczystości, ale i tych przedstawiających codzienne życie,

  • można spersonalizować album pod daną okazję i dla konkretnej osoby,

  • sprawdzi się jako prezent np. na urodziny, imieniny lub inną szczególną okazję,

  • okładka wykonana ze sklejki o grubości 3 mm daje gwarancję, że album posłuży przez bardzo długie lata.

Przeglądanie zdjęć nigdy się nie nudzi, a regularne wracanie do miłych wspomnień na pewno wprawi każdego w pozytywny nastrój. Uchroń swoje wspomnienia przed zapomnieniem skrywając je w niepowtarzalnym drewnianym albumie na zdjęcia.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca