Sztuka

Jesienna terapia kolorem, czyli 45. Aukcja Nowej Sztuki

Jak poradzić sobie z czasem jesienno-zimowym? Dom Aukcyjny Art in House radzi, by zrobić to ze sztuką –otoczeni obrazami i rzeźbami, odzyskamy energię i dobre samopoczucie. Pięknych dzieł szukajcie na 45. Aukcji Nowej Sztuki, która będzie miała miejsce już 16 października o 19:30 w Art in House w Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie!

 

 

Ty, razem w ofercie z pewnością nie zabraknie prac, które swoimi kolorami rozgrzeją Was do czerwoności: wśród nich streetartowe misie Wojtka Brewki, hiperrealistyczny całun Agnieszki Sitko, „wietrzni” kochankowie autorstwa Adama Kołakowskiego, piękna zegarmistrzyni Joanny Szumskiej, nieodwzajemniona miłość Piotra Kamieniarza, radość kąpieli uchwycona przez Davida Pataraię i pełna pasji wiolonczelistka Krystyny Róż-Pasek.

 

Wśród nieco nostalgicznych obrazów zobaczyć można z kolei nieśmiałego anioła Sylwii Perczak, mistrzowską w detalach martwą naturę Zbigniewa Kopani, kolację w towarzystwie anielskich kelnerów Mikołaja Maleszy, ludzko-zwierzęcą przyjaźń autorstwa Ilony Herc, geometryczne fascynacje Adama Wątora czy dziecięcy świat Moniki Krzakiewicz. Tym, którzy uwielbiają kobiecość uchwyconą na płótnie proponujemy podwodną rusałkę (Marzena Machaj), boginię o trzech twarzach (Maria Szypluk), akademicką piękność z Pegazem (Jan Dubrowin) oraz tajemniczą koneserkę wina i tytoniu (Henryk Trojan).

 

Jeżeli preferujecie prace, które przechodzą do trójwymiaru, zwróćcie uwagę na nasze rzeźbiarskie propozycje, które umieściliśmy na końcu katalogu: jest to ceramiczny król Arka Szweda; ptasi opiekun aukcji, czyli „Piastun” Marcina Myśliwca oraz „Spalona słońcem” piękność Jacka Opały.

 

Zapewniamy Was, że wszystkie prace z katalogu warto zobaczyć na żywo – od 12 października do dnia aukcji będzie to można zrobić na wystawie przedaukcyjnej w Art in House, w godzinach 9:00-18:00.

Licytacja możliwa jest osobiście, telefonicznie, poprzez zlecenie lub online.

 

 

Zapraszamy!

45. Aukcja Nowej Sztuki

16 października 2020, 19:30

Dom Aukcyjny Art in House

Al. Jerozolimskie 107, Warszawa

 

16 pazdziernika 2020, 19:30 Dom Aukcyjny Art in House Al. Jerozolimskie 107
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 23 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca