Teatr

Improwizacje w Klubie Studio

14 marca w Klubie Studio (Kraków, ul. Budryka 4) odbędzie się Wieczór Komedii Improwizowanej. Jest to szczególna zabawa w kabaret, która nie pozostawia publiczności obojętną - każda osoba zgromadzona na sali ma szansę wpłynąć na to, co i kiedy dziać będzie się na scenie.

 


Wieczór Komedii Improwizowanej to za każdym razem wieczór wyjątkowy, bo jedyny i niepowtarzalny. Na tym właśnie polega urok i siła improwizacji. A będziemy mieli do czynienia z jej mistrzami, czyli Grupą AD HOC, doskonale już w Krakowie znaną i cenioną, zarówno przez publiczność, jak i środowisko kabaretowe. Grupa AD HOC proponuje widzom scenki kabaretowe, które mają swój zarys i reguły, natomiast to publiczność wypełnia je treścią, buduje postaci, wymyśla miejsca, stwarza napięcie. W ten sposób każdy z oglądających ma szansę stworzyć dzieło kabaretowe. Umówmy się: taka szansa nie zdarza się często. Taki wieczór być może uświadomi Ci, że drzemie w Tobie gwiazda kabaretu i w końcu należy ją obudzić.


Przyjdź, aby przekonać się, jak błyskotliwi są członkowie Grupy AD HOC. Wybrną z każdej scenicznej sytuacji, rozbawią nawet tych, którzy zazwyczaj są ponurymi i sceptycznie nastawionymi odbiorcami.


Ceny biletów:
STUDENCI I ROKU AGH: 12 PLN
ULGOWY: 17 PLN
ZWYKŁY: 22 PLN
 

14 marca 2012, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)
Klub STUDIO

Kraków, ul. Budryka 4
 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca