Teatr

Na Wierszalin do Legnicy autobusem

„Wierszalin. Reportaż o końcu świata” oraz „Bóg Niżyński” to spektakle Teatru Wierszalin z Supraśla, które będzie można zobaczyć w weekend 2 i 3 czerwca w Legnicy w ramach 2. Festiwalu Teatru Nie-Złego. Będzie to pierwsza wizyta na Dolnym Śląsku zespołu kierowanego przez Piotra Tomaszuka.

Dla uczniów i studentów z Wrocławia organizatorzy przygotują specjalny autobus, którym będzie można dojechać na sobotni i niedzielny spektakl i wrócić z powrotem do Wrocławia. Bilet ulgowy na każde przedstawienie kosztuje 30 zł, a za przejazd autobusem w dwie strony wystarczy dopłacić tylko 5 zł od osoby. Miejsca w autobusie można rezerwować do 27 maja pod nr tel. +48 601 723 415 lub mailowo: k.babij@teatr-nie-taki.pl.

W sobotę o 17.00 zostanie pokazany „Wierszalin. Reportaż o końcu świata”, po spektaklu odbędzie się spotkanie z reżyserem Piotrem Tomaszukiem, a o 20.30 koncert wrocławskiego kwartetu Tweenings i jam session. W niedzielę o 19.00 Teatr Wierszalin zagra „Boga Niżyńskiego”. 

Festiwal Teatru Nie-Złego organizują wspólnie wrocławska Fundacja Teatr Nie-Taki i legnicki Teatr Modrzejewskiej. Przyświeca mu idea pokazywania teatru oryginalnego, wybitnego artystycznie i pozostającego poza modami.

CENY BILETÓW
Weekend z Teatrem Wierszalin        N 75zł / U 50 zł
Bóg Niżyński                N 45 zł / U 30zł
Wierszalin. Reportaż o końcu świata    N 45 zł / U 30zł

więcej: www.niezly-festiwal.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 maja 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca