Teatr

Poszukiwania Małego Księcia

Gliwicki Teatr Muzyczny ogłasza CASTING do roli tytułowej w musicalu "Mały Książę", którego premiera planowana jest w maju 2013 roku na scenie GTM.

Poszukiwani są chłopcy w wieku od 8 do 12 lat z dobrym słuchem muzycznym. Wszyscy potencjalni wykonawcy muszą być utalentowani artystycznie.Casting odbędzie się 28 października br. (niedziela) w siedzibie Gliwickiego Teatru Muzycznego przy ul. Nowy Świat 55/57 w Gliwicach.

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr.gliwice.pl najpóźniej do dnia: 24 października br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (Uwaga! Prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Po wysłaniu zgłoszenia, kandydat otrzyma informację zwrotną dot. szczegółów castingu i materiałów potrzebnych do przygotowania się na casting. Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się na casting z osobą dorosłą i z pisemną zgodą rodzica na udział w castingu wraz z jego numerem dowodu osobistego. Jednocześnie informujemy, że teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting i ewentualnego noclegu.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca