Teatr

2 bilety w cenie 1 na ,,Seks polski" Rafała Rutkowskiego

Na wszystkich fanów Rafała Rutkowskiego w kasie teatru Studio Buffo czeka świąteczny prezent! Do każdego zakupionego biletu na one-man show "Seks Polski" w terminie 27, 29 i 30 grudnia, drugi bilet jest gratis!

 

 

ONE-MAN SHOW RAFAŁA RUTKOWSKIEGO „SEKS POLSKI”

 

27 grudnia godz. 19.00

29 i 30 grudnia, godz. 16.00

Studio Buffo

ul. Konopnickiej 6

 

Latynosi są świetni w łóżku, Skandynawowie nie mają zahamowań, Afrykanie nie mają powodów do wstydu, Azjaci mają, ale za to technicznie są świetni. A Polacy? Co możemy dać światu w materii seksu? Jakimi jesteśmy kochankami? Czy dla naszych łóżkowych osiągnięć ma znaczenie fakt, że wiedzieliśmy jak obalić komunizm? Czy Kopernik, Chopin, Wałęsa i papież to nasz cały wkład w seksualną historię świata? Czy to, że Adam Małysz przeleciał niejedną skocznie jest dla nas inspiracją w naszej erotycznej drodze przez życie?

 

Rafał Rutkowski w  swoim one-man show  zmierzy się z zagadnieniem seksu polskiego od czasów Mieszka I do dziś, od Wisły do Tatr, od zmierzchu do świtu i od świtu do zmierzchu.

W „Seksie polskim” znajdziecie wiele praktycznych i przydatnych porad: jak poderwać na znicze i przegrane powstania, jak nakręcić film pornograficzny w stylu Wajdy, jak domowym sposobem wykonać tradycyjne polskie gadżety erotyczne, czy pozycja „na Rejtana” jest przydatna pod namiotem, i wiele innych…

 

„Seks polski” to propozycja dla każdego! Ci, którzy seks lubią na widowni znajdą z pewnością partnera na noc po przedstawieniu. Nagi mężczyzna wijący się przez półtorej godziny na scenie to wystarczający powód, by już nigdy nie pójść z nikim do łóżka. „Seks polski” to przedstawienie dla hydraulików, pracowników budżetówki, bibliotekarzy a nawet księży!...  

 

„Seks polski”. Jest polski jak żurek, jak barszcz i ruskie pierogi. Jest nasz jak bociany, żubry. Jak Wilno, Lwów, Katowice i Chicago. „Seks polski” i Rutkowski.

 

 

„Seks polski” one-man show Rafała Rutkowskiego

 

Tekst Maciej Łubieński

 

Najbliższe spektakle: 27 grudnia godz. 19.00, 29 i 30 grudnia, godz. 16.00

Bilety: parter: 70 i 80zł, balkon: 60zł

Miejsce: Studio Buffo, ul. Konopnickiej 6

Strona Rafała Rutkowskiego: http://www.rafalrutkowski.com/pl

 

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 grudnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca