Teatr

Się kochamy

Opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. 6 lutego 2013, Chorzowskie Centrum Kultury

 

Spektakl "Się kochamy" w gwiazdorskiej obsadzie zostanie wystawiony 6 lutego 2013 o godzinie 19.00 w Chorzowskim Centrum Kultury.

 

Jest to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. Znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych, czyli doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem.

 

Spektakl opowiada historię Harrego i Milta - dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Widza w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?


Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia, a jeśli jeszcze nie zna, lepiej niech doświadczy jej na scenie.

 

Obsada: Edyta Olszówka, Lesław Żurek,Rafał Cieszyński

 

Więcej informacji: www.siekochamy.com.pl

 

Źródło: materiały prasowe Ale!Teatru


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 grudnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca