Teatr

Kafri Cocktail, czyli warsztaty i spektakle na Dzień Kobiet

Bandit Queen Circus zaprasza na cykl spotkań z szeroko pojętymi przyjemnościami wizualnymi, na które składać się będą przedstawienia, pokazy i warsztaty. Będziemy obracać się wokół cyrku, burleski, iluzji, kabaretu cyrkowego i innych ciekawostek sceny alternatywnej. To już trzecie wydarzenie z tego cyklu, tym razem odbędzie się 8, 9 i 10 marca 2013.


8 marca można zobaczyć kabaret cyrkowy „The Kitchoen Show” Kafri Cocktail. Kicz w dobrym stylu, czyli multikolorowa, odlotowa bajka dla dorosłych... Tytułowy Kitchœn, to forma klasyfikowana pomiędzy street show, a pokazem scenicznym. Groteskowa historia „kurki domowej” w jej ukochanym żywiole – kuchni.

Na pokaz składa się zbiór gagów zawierających elementy iluzji, żonglerki, klaunady oraz zaczarowanych baniek mydlanych. Publiczność jednak nie siedzi w zadumie, czekając na kolejny „numer” – oni również znajdują się w „The Kitchœn Show”! W figlarnym stylu Kafri wymyśla zadania dla swoich widzów, wciągając ich do wspólnej zabawy na scenie. Wisienką na torcie tej wybornej zabawy jest pokaz hula hoop, z aż czterema obręczami! Grand Finale jest radosną eksplozją energii, którą Kafri pozostawia widzom do skonsumowania podczas dalszej zabawy...

 

 

9 marca 2013 burlesque show “Odlot” Betty Q & Crew, a przed południem zapraszamy na warsztaty Hula Hoop, które poprowadzi Agata Piesiewicz!

 

Kapitan Reda i jego przepiękne stewardessy przelecą Was po połowie globu. Bądźcie przygotowani na turbulencje i awaryjne lądowanie. Najlepsza burleska w mieście. W tym show najważniejsze jest to, czego nie widać, ale to, co zobaczycie i tak nie pozwoli Wam przestać o tym myśleć.

 

Hula Hoop z Kafri Cocktail – podstawowy kurs tańca z obręczami. Bazowe techniki z dodatkową dawką efektownych trików, będące idealnym wprowadzeniem do codziennej praktyki Hula Hoop.
 


10 marca spektakl cyrkowo - teatralny "It's a Freak Show" Bandit Queen Circus. Tajemnica oryginalności przedsięwzięcia tkwi w jego unikalnej formule - odważnej, kuszącej i nieprzewidywalnej. Nietypowa historia o cyrku sześciu ekstremalnych szaleńców, przykrytych nieco kurzem, w barwach subtelnej erotyki i w krzywym zwierciadle to pretekst do zaprezentowania najodważniejszych numerów sceny cyrkowej w Polsce!

Groteskowe postacie „It’s A Freak Show” przeplatają fabułę komizmem, szokują, uwidzą i zaskakują zwrotami akcji. Są nieobliczalni i pełni pasji do tego, co niebezpieczne i kontrowersyjne na arenie w cyrku i na scenie w teatrze. Burleska, kontorsja, współczesny "fakir", czy iluzja w rękach szaleńca to tylko część atrakcji, które zwrócą z całą pewnością uwagę nie jednych oczu, a może nawet nie pozwolą zasnąć w nocy…

Tego samego dnia od rana warsztaty Burlesque Basic Class. Najpierw klasyka gatunku - wprowadzenie do historii i współczesności burleski na świecie, krótka sensualna choreografia w klasycznym burleskowym stylu. Po południu burleska z krzesłem. Prowadząca Betty Q udowodni, że Burleska to pochwała kobiecości, dobry stary styl, świetna zabawa.

 

 

Szczegółowe informacje na stronie http://www.facebook.com/events/311137898989422/

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 lutego 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca