Teatr

Mumio wystąpi w Klubie Studio!

MUMIO

12 kwietnia 2013, godz.: 20:00

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

 

Mumio to grupa nietypowa . Jej członkowie wywodzą się z teatralnego półświatka, stąd też ich sceniczne przedsięwzięcia mają charakter teatralno-kabaretowy. Mumio unika satyry politycznej skupiając się na ironii i absurdzie, żonglerce słowami i improwizacjach, które czynią z twórczości grupy jeden z najbardziej ambitnych przejawów polskiego poczucia humoru.

 

Mumio szczególnie zasłynęło udziałem w kampanii reklamowej jednej z największych polskich sieci komórkowych. Wówczas grupa udowodniła, że nawet tak komercyjna forma jak reklama telewizyjna może odznaczać się walorami artystycznymi i absurdalnym humorem. Dialogi pochodzące z tych reklam stały się obecne w masowej świadomości dzięki swojej zręczności i chwytliwości.

 

Oryginalność i nietypowość Mumio została doceniona przez samego Jeremiego Przyborę, kultowego satyryka znanego m.in. z Kabaretu Starszych Panów. Oprócz tego grupa zdobyła liczne nagrody, zarówno środowisk kabaretowych, jak i teatralnych.

 

Jeżeli ktoś chce odciąć się - choć na chwilę - od medialnego i politycznego zgiełku, występ grupy Mumio jest świetnym rozwiązaniem. Wszyscy miłośnicy błyskotliwych, absurdalnych skeczy z pewnością nie będą żałować wizyty w Klubie Studio w dniu 12 kwietnia.

 

Ceny biletów:

ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu występu)

ZWYKŁY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu występu)

 

Bilety są dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

Bilety są również dostępne na portalach: www.biletynakabarety.pl oraz kabaretowebilety.pl.

Bilety kolekcjonerskie będą do nabycia w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17), Klubie Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36)


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 marca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca