Teatr

BajkOLAndia

18 maja br. o godzinie 11:00 w Teatrze Kamienica odbędzie się finał akcji charytatywnej pod tytułem „BajkOLAndia”, której pomysłodawcą i organizatorem jest Aleksandra Mikołajczyk, aktorka znana m.in. z serialu „Na wspólnej”.

 

W tym roku akcję wspierają Otylia Jędrzejczak, Anna Głogowska, Zuzanna Wachowiak, Bartek Jędrzejak oraz maluchy z trzech warszawskich przedszkoli: "Pociecha", "Iskierka Włochy", "Iskierka Ursus",  z którymi Aleksandra Mikołajczyk prowadzi zajęcia aktorskie.

 

Gwiazdy odwiedzą dzieci w przedszkolach, a następnie 18 maja w Teatrze Kamienica zobaczą przygotowane przez podopiecznych Aleksandry Mikołajczyk spektakle: „Kopciuszek”, „Brzydkie kaczątko”, „Jaś i Małgosia” i „Kot w butach”. Na widowni oprócz gwiazd zasiądą dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ich opiekunowie, rodzice, krewni oraz zaproszeni goście specjalni. Wśród atrakcji przygotowanych dla widzów będą również: pokaz mody Little Bizuu & Lilou, naukowy pokaz chemiczny przygotowany przez Funiversity oraz loteria fantowa, w której na pewno każdy wygra atrakcyjną nagrodę.

 

Celem akcji jest zebranie środków na pomoc dla Jagody Labus, która choruje na wrodzoną sztywność stawów - artrogrypozę. Do współpracy w tym szczytnym celu przyłączyły się: Fundacja „Mam Serce” oraz prywatne firmy. Wielkie wsparcie dla tej inicjatywy okazał Emilian Kamiński, dyrektor Teatru Kamienica, w którym występuje Ola Mikołajczyk.

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 14 maja 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca