Teatr

Ruszają zajęcia edukacyjne w Akademii Młodych Talentów

Już jutro, 14 września ruszą pierwsze zajęcia do musicalowej szkoły AMT dla dzieci i młodzieży. Zajęcia będą prowadzone w systemie weekendowym w szkole wielokrotnych mistrzów tańca, państwa Moniki i Ireneusza Sulewskich, przy ul. Miedzianej 11 w Warszawie. Edukacja młodzieży odbędzie się w trybie semestralnym, a każdy z nich będzie uwieńczony artystycznym pokazem scenicznym.

Wrześniowy początek roku szkolnego nie musi być stresujący i nudny. Warto w tym czasie pomyśleć o aktywnościach, które pobudzą wyobraźnie dzieci oraz dodadzą im energii. Ciekawą propozycją dla rodziców poszukujących niecodziennych aktywności połączonych z wszechstronną edukacją dla swoich pociech, są zajęcia w Akademii Młodych Talentów.

Uczestnictwo w szkole musicalowej jest ogromną szansą na odkrycie potencjału młodego człowieka. Edukacja w AMT odbywa się w czterech grupach wiekowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu trenerzy będą mogli zadbać o odpowiednią edukację w kierunku aktorstwa, wokalu oraz tańca. W treningach tanecznych wychowankowie Akademii zapoznają się ze stylem: klasycznym, współczesnym, towarzyskim, a także jazzem, Hip Hop-em i stepem. Dodatkowo dla wszystkich będą organizowane zajęcia uzupełniające z akrobatyki, emisji głosu/logopedii oraz pracy z kamerą. W trakcie weekendowych spotkań, oprócz zajęć programowych uczniowie będą brali udział w warsztatach prowadzonych przez znanych artystów.

Rok szkolny w Akademii jest podzielony na II semestry. Celem każdego etapu jest wystawienie spektaklu w teatrze z udziałem uczniów musicalowej szkoły.

28 września 2013r. o godz. 16:00 odbędzie się II i już ostatni casting do Akademii Młodych Talentów. Przesłuchania odbędą się w Akademii Tańca M&I Sulewscy przy ul. Miedzianej 11 w budynku Domu Słowa Polskiego (wejście przez portiernię). Dzieci zainteresowane przeżyciem niezwykłej przygody zapraszamy do udziału.


 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat programu szkoły oraz aktualności
z warsztatów scenicznych
zapraszam na oficjalną stronę oraz fanpage AMT: www.akademiamlodychtalentow.pl; https://www.facebook.com/akademiamlodychtalentow

 


 


 


 


 


 


 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 14 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca