Teatr

Spotkanie z aktorkami Wrocławskiego Teatru Pantomimy

18 listopada w ramach projektu Krzywa Bajka odbędzie się spotkanie z aktorkami Wrocławskiego Teatru Pantomimy Agnieszką Charkot i Agnieszką Dziewą. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, odbędzie się w Centrum Edukacji Społecznej o godz. 18.00.

 

Krzywa Bajka to cykl spotkań i warsztatów teatralnych z dziećmi z S.P. 80 na wrocławskim Brochowie, które zakończą się pokazem przedstawienia pod tym samym tytułem. Projekt powstaje w ramach programu NCK Dom Kultury+, BF Impart i ESK 2016. Dzięki udziałowi w projekcie dzieciaki zobaczyły już przedstawienie Mikrokosmos Wrocławskiego Teatru Pantomimy, a kolejnym krokiem w odkrywaniu teatru jest spotkanie i rozmowa z aktorkami Agnieszką Charkot i Agnieszką Dziewą.

 

Spotkanie wpisuje się w cykl spotkań w ramach obchodów 94. rocznicy urodzin założyciela Wrocławskiego Teatru Pantomimy – Henryka Tomaszewskiego. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, a organizatorzy przewidzieli niespodzianki dla wszystkich gości.

 

Organizatorzy: Narodowe Centrum Kultury, Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016, Biuro Festiwalowe Impart
Partnerzy: Szkoła Podstawowa nr 80 we Wrocławiu, Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Centrum Edukacji Społecznej

 

18 listopada 2013, 18:00

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 listopada 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca