Teatr

Bal Sylwestrowy Teatru Kamienica

Koniec 2013 roku zbliża się wielkimi krokami. Już po raz piąty Teatr Kamienica organizuje w swoich przestrzeniach Bal Sylwestrowy. Dyrekcja Teatru zaprasza na wyjątkowy wieczór.

 

Bal sylwestrowy Teatru Kamienica to połączenie wieczoru pełnego kultury z iście szampańską zabawą w nastrojowych, secesyjnych wnętrzach. W repertuarze ostatniego dnia roku znajdują się dwie wyśmienite komedie: „Mąż mojej żony” autorstwa Miro Gavrana w reżyserii Tomasza Obary z udziałem Tomasza Obary oraz Przemysława Bluszcza, a także wyśmienity wodewil „Porwanie Sabinek” w reżyserii Emiliana Kamińskiego z udziałem m.in. Emiliana Kamińskiego, Doroty Kamińskiej, Wojciecha Duryasza, Michała Rolnickiego i Adama Fidusiewicza.

 

Po spektaklach, o godzinie 23:00 Scena Oficyna zamieni się w wspaniałą salę balową, o dobrą zabawę zadba DJ prezentujący największe przeboje muzyczne. Poczęstunek (w formie bufetu) serwowany będzie w salach restauracyjnych (Kolumnowa, Butelkowa, Piwnica Warsza, Nasza Warszawa) nie zabraknie również mocniejszych trunków.

 

Szczegółowe informacje na temat Balu znajdują się na stronie www.teatrkamienica.pl

 

 

 

Anita Kot

31 grudnia 2013

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 grudnia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca