Teatr

Finisaż działań edukacyjnych przed premierą „Historii brzydoty”

Wydarzenia edukacyjne Wrocławskiego Teatru Pantomimy z okazji zbliżającej się premiery „Historii brzydoty” w reż. Anny Piotrowskiej będą miały swój finał w przyszły tygodniu!

 

Prace nadesłane na KONKURS LITERACKI dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych są już w trakcie oceny jury. Nasze jury: Anna Piotrowska, Agnieszka Charkot i Bartłomiej Miernik wyłoni zwycięzców, których poznamy w przyszłym tygodniu. Dla autora najlepszej pracy czekają nagrody ufundowane przez Dom Wydawniczy REBIS i Wrocławski Teatr Pantomimy!

 

Ci, którzy nie zdążyli powalczyć o nagrody w Konkursie literackim, zapraszamy do nadsyłania zdjęć na KONKURS FOTOGRAFICZNY. Jeszcze tylko dziś, czekamy na Wasze zdjęcia, które najcelniej uchwycą granicę między pięknem i brzydotą. Na laureatów czekają zaproszenia do Wrocławskiego Teatru Pantomimy, zaproszenie na premierę „Historii brzydoty”, kolacja w Restauracji „Pieprz i Wanilia” oraz książka Umberto Eco „Historia brzydoty”. Zdjęcia należy wysyłać na adres a.paluch@pantomima.wroc.pl. Prace oceniać będą: Zbigniew Szymczyk, Bartłomiej Miernik i Piotr Soroka.

 

 

W ramach inicjatyw edukacyjnych, w dniach 18-19 stycznia, odbyły się również I Warsztaty Mistrzowskie, które prowadziła reżyser i choreograf Anna Piotrowska. Uczestnicy warsztatów zapoznali się z forma teatru tańca Piotrowskiej oraz z materią i tematem zbliżającej się premiery.

 

Cykl wydarzeń edukacyjnych we Wrocławskim Teatrze Pantomimy pod nazwą HISTORIA BRZYDOTY zakończy się 5 lutego br. Dwa dni później, tj. 7 lutego na Scenie na Świebodzkim odbędzie się premiera przedstawienia w reżyserii Anny Piotrowskiej pod tym samym tytułem.

 

Więcej informacji na stronie teatru www.pantomima.wroc.pl i na www.facebook.pl/PantomimaWroc

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 28 stycznia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca