Teatr

Wielki Finał w aktoRstudio

Wielki Finał w aktoRstudio - elitarnej szkole aktorskiej

Romy Gąsiorowskiej

 

W najbliższą niedzielę, 08.06.2014, o 19.00 w Domu Zabawy i Kultury na Belwederskiej 44 odbędzie się zakończenie rocznego kursu aktorskiego w Studium aktoRstudio. Jego hasło przewodnie to: „Koniec jest zawsze początkiem”. W ramach wydarzenia odbędzie się performance absolwentów kursu oraz pokaz filmu dokumentalnego na bazie materiałów z zajęć w Studium. Podczas Wielkiego Finału nastąpi też inauguracja agencji aktorskiej, która powstała przy aktoRstudio po to, by dbać o interesy swoich studentów i absolwentów.

 

Performance absolwenci aktoRstudio przygotowali pod opieką:

Romy Gąsiorowskiej (scenariusz i rezyseria), Kamili Salwerowicz (opracowanie muzyczne) i Dawida Żakowskiego (choreografia).

Będzie on impresją na temat musicalu „Fame”, opartą na bazie autorskich tekstów studentów (Piotra Nowaka, Piotra Ziółkowskiego i Mayi Nowak) i przyprawionym sporą dozą improwizacji.

 

Po performance odbędzie się projekcja dokumentu, będącego zbiorem materiałów z zajęć prowadzonych przez:

Michała Żurawskiego

Piotra Głowackiego

Adama Woronowicza

Przemysława Bluszcza i Annę Wieczur Bluszcz

Martę Ścisłowicz

Małgorzatę Buczkowską - Szlenkier

Romę Gąsiorowską

 

Zakończenie rocznego kursu aktorskiego w aktoRstudio to początek nowej drogi dla jedenastki "młodych zdolnych", którzy wychodzą spod skrzydeł doświadczonej i profesjonalnej kadry Studium, by zawalczyć o swoje miejsce w czasem bezlitosnym rynku filmowym. Zarówno absolwenci kursów jak i kadra aktoRstudio (obecność potwierdzili Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski, Adam Woronowicz, Małgorzata Buczkowska, Anna Oberc, Laura Samojłowicz, Joanna Niemirska, Anna Wieczur - Bluszcz i Przemysław Bluszcz) chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników wydarzenia.

 

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 czerwca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca