Teatr

Lato w teatrze warsawy

 

W wakacje gorąco zapraszamy na Rynek Nowego Myślenia!

 

Szczególnie emocjonująca będzie najbliższa niedziela, 13 lipca, podczas której zaprezentujemy dwa nasze wydarzenia. Pierwszym z nich jest pokaz warsztatowy (godz. 17), wieńczący zajęcia aktorskie Teatru Porywacze Ciał. Wstęp jest wolny! Drugim jest niedawno „reanimowany” spektakl „Pacjent” (godz. 20): stand-up oparty na prawdziwych wydarzeniach, czarna komedia, reportaż, satyra na Polską Służbę Zdrowia, kabaret pomieszany z tragedią, ironiczna podróż po korytarzach warszawskiego szpitala… wiele można by wymieniać.

 

W kolejny weekend (19, 20 lipca, godz. 20) na naszych deskach  zagoszczą zawrotne „Zaklęte rewiry” - widowiskowa inscenizacja według powieści Henryka Worcella w reżyserii Adama Sajnuka ze wschodzącą gwiazdą – Mateuszem Banasiukiem – w roli Romana Boryczki. Spektakl zachęcający widzów do czynnego uczestnictwa w wydarzeniach, a jednocześnie zmuszający odbiorców do refleksji i oceny, daleko wykraczającej poza ramy zwykłego odbierania treści i emocji w teatrze.

 

Sierpień odbędzie się pod znakiem Pożaru w burdelu. Z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Burdeltrupa przygotowała wydarzenie wyczekiwane i wyjątkowe – wznowienie największy hitu - „Gorączki powstańczej nocy” (1-5 sierpnia). Znowu będzie można wzruszyć się przy „Niewarszawie”, odwiedzić posterunek na Wilczej i odlecieć przy „Balonie Orandż”.

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 lipca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca