Teatr

Andrzej Rysuje w Klubie Komediowym

W sobotę 6 września w Klubie Komediowym przy pl. Zbawiciela Andrzej Milewski znany jako Andrzej Rysuje przygotuje inspiracje do spektaklu improwizowanego w postaci rysunków.

Andrzej Milewski, znany jest z głównie z publikacji swoich prac na stronie Gazety Wyborczej, wyborcza.pl pod pseudonimem Andrzej Rysuje, jego rysunki często odnoszą się trafnie do aktualnych wydarzeń m.in. ze świata polityki. Z dużą dawką ironii potrafi również celnie spuentować absurdy naszej rzeczywistości, obyczaje Polaków, to co często nas bulwersuje artysta potrafi wyrazić w jednym rysunku.

Rysunki przygotowane przez artystę specjalnie na ten spektakl, będą integralną częścią wieczoru, improwizatorzy nie będą wcześniej ich znali a odgrywane sceny do nich będą na żywo i bez scenariusza. Tego wieczoru na scenie zagrają komicy związani z takimi grupami jak Klancyk, Hofesinka i Hulaj.

Charakterystyczne i celne rysunki Andrzeja Rysuje spotkają się w jednym miejscu z energią improwizacji  i spontaniczności komików  co gwarantuje wieczór pełen zabawy.

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/584801311630049/?fref=ts

 

Bilety: rezerwacje@komediowy.pl

Cena: 30/20 zł

Klub Komediowy

Ul. Nowowiejska 1

https://www.facebook.com/KlubKomediowy

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 września 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca