"Imię" realizowany przez Tito Productions

27 kwietnia na deskach Teatru Dramatycznego, na Scenie na Woli będzie można obejrzeć gościnny spektakl "Imię" realizowany przez Tito Productions.

"Mam nadzieję, że ta sztuka będzie śmieszyć, ale tylko do pewnego momentu, następnie skłoni do refleksji. "Imię" ma nas nauczyć rozmawiać, nie zamiatać problemów pod dywan, bo takie ukrywane emocje, to szatańska moc” – mówi Wojciech Malajkat odtwórca głównej roli.

Akcja spektaklu rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre'a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Edyta Olszówka) w ich paryskim mieszkaniu. Wieczorem gospodyni zaserwuje wyśmienite potrawy kuchni marokańskiej, pan domu zaimponuje gościom powiększonym o kolejne tomy księgozbiorem. Zdecydowanie zapowiada się udana kolacja. Zaproszeni goście to przyjaciel domu, puzonista – Claude (Marcin Hycnar), brat Elisabeth - błyskotliwy przedsiębiorca Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa). W tym gronie przebieg spotkania zdawał się przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę. Całe zamieszanie wywoła z pozoru niewinne pytanie o planowane imię dla dziecka.

"Imię"
27 kwietnia godz. 19:00

Bilety: 85-110 zł

Scena na Woli
ul. Kasprzaka 22, Warszawa

 

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 kwietnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło