Teatr

Warsztaty z improwizacji dla dzieci

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na warsztaty improwizacji dla dzieci!

KIEDY: w niedzelę / 4 października / o 12:00
GDZIE: Klub Komediowy, Nowowiejska 1
WSTĘP: 25zł
ZAPISY: zapisy@szkolaimpro.com

Warsztaty improwizacji pomagają w nauce aktywnego słuchania, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, uczą jak być otwartym na pomysły, szybko reagować, używać wyobraźni, współpracować, używać właściwie swoich emocji, angażować się, a także jak naprawdę zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje dookoła nas. 
Doświadczenie i wiedza, jaką dzieci mogą osiągnąć w czasie warsztatów improwizacji wzbogacą je na wiele różnych sposobów. 
Improwizacja daje:
• Wzrost pewności siebie
• Umiejętność wystąpień publicznych
• Zwiększone umiejętności aktorskie
• Zwiększone umiejętności socjalne
• Nauka „burzy mózgu”
• Zwiększenie umiejętności słuchania i obserwacji
• Umiejętność kreatywnego myślenia
• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
• Umiejętność pracy w grupie

Warsztat poprowadzą Marta Iwaszkiewicz i Agnieszka Matan.

O Marcie: absolwentka szkoły improwizacji Improv Olympic w Chicago, członkini Teatru Improwizacji Hulaj, Hurt Luster i licznych składów warszawskiego Klubu Komediowego. Gra w spektaklu dla dzieci "Nikt nic nie wie". W czerwcu 2015 roku wraz z grupą Hurt Luster występowała na festiwalu improwizacji teatralnej Del Close Marathon w Nowym Jorku. Studiuje kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi warsztaty skierowane do dzieci w wieku 5-12 lat z kreatywnego pisania w grupie poprzez zastosowanie ćwiczeń i zabaw znanych z improwizacji teatralnej. Dumna siostra sześcioletniej Leny.

O Agnieszce: jest improwizatorką, animatorką i menadżerką kultury, absolwentką warszawskiej Szkoły Impro i kursu improwizacji teatralnej Summer Intensive w IO Chiicago Theater. 
Od początku jego istnienia współtworzy formułę spektaklu improwizowanego dla dzieci "Nikt nic nie wie". Pracowała z dziećmi przy projektach artystycznych w Ośrodku Kultury Ochoty, klubie sąsiedzkim Tarczyńska 11 oraz szkołach języka angielskiego, wykorzystując techniki teatralne, fotograficzne i filmowe. Wierzy, że dorośli powinni wspierać i doceniać każdy przejaw twórczości wśród dzieci.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 pazdziernika 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca