Teatr

WIeczór Komedii Improwizowanej z Grupą Ad Hoc

Grupa Improwizacyjna AD HOC – grupa zajmująca się improwizacją komediową, powstała w 2008 roku w Krakowie. Ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro. Z inicjatywy Grupy AD HOC powstał ImproFest - Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Kabaretowej, którego pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2010.

Do najbardziej popularnych spektakli Grupy AD HOC należą:

Wieczór Komedii Improwizowanej: Spektakl składający się z około 15 różnorodnych, improwizowanych krótkich form (gier i piosenek) tworzonych na żywo przy aktywnym udziale publiczności.

The Chuck Menton Show: Spektakl będący kompromisem między krótkimi i długimi formami impro – najczęściej składa się z trzech półgodzinnych „podspektakli” inspirowanych podanym przez publiczność słowem, miejscem, ważnym momentem w życiu, dowcipem itp.

Restart: Autorski spektakl improwizowany, zbudowany wokół jednej, powtarzającej się scenki będącej punktem wyjścia do niezliczonej ilości nowych opowieści.

I Wieczór Komedii Improwizowanej odbył się 13.10.2008 w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie.

W marcu 2009 roku, grupa przyjęła nazwę AD HOC, podkreślając w ten sposób stały skład uczestników Wieczorów Komedii Improwizowanej.

 

22.01.2016

20:00

Rotunda

Bilety: 20zł ulg/ 25zł nor do kupienia na www.paka.pl/bilety-paka oraz na www.biletynakabarety.pl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca