Teatr

Krakowska Scena stand-up

 

Zapraszamy na rozpoczęcie nowego cyklu - Krakowskiej Sceny stand-up.

Na początek - Marcin Zbigniew Wojciech w premierze nowego programu oraz Stand-up Kraków

 

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH- PREMIERA

Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er, występuje na scenie od 10 lat. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Zagra nowy program pełny autoironii,  ciekawych obserwacji. Musisz go zobaczyć!

 

STAND-UP KRAKÓW Grzanka & Biskup & Wojciech

 

STAND-UP KRAKÓW to trzech gości konsekwentnie coraz mniej młodych ciałem, ale w dalszym ciągu niepokornych, zbuntowanych i młodych duchem. Trójca- Grzanka, Wojciech, Biskup to jedna wielka jazda bez trzymanki. Na ich występ składają się żarty z każdej możliwej tematyki niesione lekko tylko kontrolowaną anarchią. Zagrają swoje najlepsze teksty oraz nowe eksperymentalny materiał, parodie na żywo, improwizacje, anegdoty oraz czołgi Grzany! Musisz to zobaczyć!

 

Tomek Biskup. Jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny.

 

Adam Grzanka. Sławny hutas, konferansjer, kabareciarz i fan metalu. W jednym. Aż dziwne, że się to wszystko mieści. Gada niby o niczym, ale jednak ciekawie. Magnetyczna osobowość i lata doświadczenia na scenie pozwalają Adamowi, zainteresować publiczność nawet najbardziej ulotnymi kwestiami.

 

Styczeń 19, 2016 - 20:00 
Bilety: przedsprzedaż: 15zł studencki/20zł normalny w dniu koncertu: 25zł studencki/ 35zł normalny
sala: Dolna


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca