Teatr

29 odcinek pożaru w burdelu zemsta bogów

Burdel artystyczny pod wodzą tyrana Zdzisława realizuje politykę historyczną i otwiera się na nowe pole działania – kino. Zamiast walentynkowego odcinka w Teatrze Polskim Zdzisław zabiera burdeltrupę na plan filmowy do puszczy aby nakręcić megaprodukcję o początkach chrześcijaństwa „Zemsta Bogów”. Fabuła jest prosta: poganin Mieszko zakochuje się w chrześcijance Dobrawie, co wywołuje gniew słowiańskich bogów, którzy zjadają ludzi. Kiedy podczas kręcenia kolejni aktorzy giną porwani w puszczy w zespole wybucha panika. Część artystów nawraca się, część zostaje opętana, część ucieka w grzyby. Czy Burdeltrupie uda się stworzyć dzieło, które zaora Hollywood? Czy Mieszko zostanie księciem? Co kryje polska puszcza? Czy Burdeltata powróci na tron?

 

Widowiskowe nawrócenia! Demoniczne opętania! Krwawe bitwy! Prasłowiańskie kulty! Zmysłowe rusałki i dzielni wojowie w najdzikszym, krwawym i średniowiecznym odcinku Pożaru w Burdelu!

 

W ramach cyklu GOŚCIE W POLSKIM Teatr Polski po raz drugi podjął współpracę ze znaną warszawską grupą artystyczną Pożar w Burdelu. Na spektakle na Dużej Scenie Teatru Polskiego w Warszawie zapraszamy Państwa w imieniu Łukasza Łubieńskiego, Michała Walczaka i zespołu Pożaru w Burdelu.

 

W obsadzie zobaczymy również aktorów Teatru Polskiego:

 

Natalię Sikorę

Marcina Jędrzejewskiego

Pawła Krucza

Maksymiliana Rogackiego

Andrzeja Seweryna

 

„Pożar w Burdelu”

ZEMSTA BOGÓW

Hollywoodzki musical słowiański

 

Premiera - 12 lutego 2016 r.

 

Kolejne spektakle: 13, 14, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25 lutego oraz 18, 19 i 20 marca


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca