Teatr

LATO W TEATRZE ODWRÓCONYM - WARSZTATY

Teatr tylko dla kobiet? Czemu nie! Tylko dla młodych? Skądże znowu!  Zapraszamy na letnie warsztaty TYLKO DLA DZIEWCZYN w Teatrze Odwróconym  pt. „ Babuchy-Szeptuchy” w ramach programu „Lato w teatrze”.

Zapraszamy dziewczęta w wieku 14-19 lat do udziału w  bezpłatnych, dwutygodniowych warsztatach teatralnych, zakończonych pokazem stworzonego wspólnie przedstawienia.

Warsztaty będą inspirowane  „instytucją” plemiennej szeptuchy, mądrej kobiety, której autorytet konkurował z wioskowym plebanem, uzdrowicielki, powiernicy historii, strażniczki szeptów.

Do udziału w projekcie „Babuchy Szeptuchy” zaproszone są także seniorki, które podczas warsztatów będą wspólnie z nastolatkami tworzyć materiał do scenariusza spektaklu.

Zajęcia będą się odbywać w Teatrze Odwróconym w Krakowie w dniach 11-24 lipca 2016 roku, od poniedziałku do soboty w cyklu sześciogodzinnym. Program obejmuje m.in. zajęcia teatralne, ruchowe, plastyczne, muzyczne oraz fotograficzne. Wspólna dwutygodniowa przygoda zakończy się pokazem spektaklu na scenie Teatru Odwróconego.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 lipca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca