Pokazy i warsztaty w teatrze muzycznym w toruniu

Za nami już pierwszy miesiąc wakacji, jednak prawdziwe atrakcje w Teatrze Muzycznym w Toruniu dopiero się zbliżają! W sierpniu będzie można zobaczyć spektakl Hemar. Marchewka – próba generalizacji oraz monodram Jutro będzie za późno. Odwiedzi nas ponownie również Nicola Palladini, tym razem ze spektaklem d’Amore.

Teatr nie zapomniał również o młodzieży, dla której przygotowano warsztaty muzyczno-choreograficzne (16-21.08). Całodniowe zajęcia poprowadzą śpiewający aktorzy współpracujący z Teatrem – choreograf musicalowy Michał Cyran  i Paulina Grochowska, jedna z najlepszych korepetytorek śpiewu musicalowego w Polsce. Warsztaty zakończą się pokazem w dniu 22.08.

W ramach cyklu Na dużym ekranie, czyli Kino w Teatrze w sierpniu będziemy także kontynuowali pokazy amerykańskich musicali. Na filmy zapraszamy w każdy czwartek o g. 20:00!

Bilety do nabycia w teatralnym Biurze Obsługi Widza przy ul. Żeglarskiej 8 w Toruniu (bow@teatrmuzyczny.torun.pl, 512 983 813) oraz przez Internet (www.teatrmuzyczny.torun.pl).


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 lipca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło