Teatr

Rekrutacja na bezpłatne kursy Teatru Forum i Teatru ze Społecznością

Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way po raz kolejny ma przyjemność zaprosić osoby pracujące w obszarze edukacji kulturalnej na kursy szkoleniowe w ramach projektu Teatru Codziennego.

 

Kurs Teatru Forum to 115 godzin szkolenia, podczas którego uczestnicy poznają aktywny teatr. Celem Teatru Forum jest zaktywizowanie Widza – Aktora, który może zaproponować alternatywne rozwiązanie problemu poruszonego w spektaklu. Metoda przeznaczona jest przede wszystkim dla osób pracujących z młodzieżą i  osobami wykluczonymi społecznie.

Termin zgłoszeń: 7.02 - 19.03.2017

Więcej informacji: http://fundacja.dramaway.pl/teatr-forum/203#189

 

Kurs Teatru ze Społecznością to łącznie 95 godzin pracy z osobami chcącymi szerzyć metodę teatru zaangażowanego wśród swoich lokalnych społeczności. Jednym z elementów kursu jest wyjazd do Supraśla, gdzie uczestnicy wspólnie z  mieszkańcami miasta tworzą spektakl.

Termin zgłoszeń: 13.02 - 26.03.2017

Więcej informacji: http://fundacja.dramaway.pl/teatr-ze-spolecznoscia/204#189

 

Strona rekrutacji na Kursy Teatru Codziennego na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1457184101013798/

 

Koordynatorem projektu jest Weronika Brączek: weronika.braczek@dramaway.pl, tel. 608 378 098

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dzień otwarty Drama Way, który odbędzie się 16.03 w  naszej siedzibie przy ulicy Chocimskiej 12/4 w Warszawie.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/103038793542089/

 

Kursy realizowane są w ramach projektu szkoleniowego Teatr Codzienny skierowanego do osób zajmujących się edukacją kulturalną - instruktorów, animatorów, aktorów ale także wychowawców, pedagogów, nauczycieli
i trenerów pracujących z młodzieżą. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, współfinansowany przez M. St. Warszawa. Partnerami kursu są: Tale Valley Community Theatre,Cardboard Citizens, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium, Uzdrowisko Supraśl, Centrum Kultury
i Rekreacji w Supraślu.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca