Teatr

Teatr ze Społecznością w Supraślu

TEATR ZE SPOŁECZNOŚCIĄ W SUPRAŚLU

 


W ostatnich dniach czerwca Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury po raz VI zaprasza
do Supraśla na finał Kursu Teatru ze Społecznością. Oprócz wieczoru opowieści i spektaklu przygotowanego przez Kursantów z całej Polski, w tym roku pokazany zostanie również film o metodzie Teatru ze Społecznością, który jednocześnie będzie przybliżał działalność Fundacji. Jest to ostatnia edycja kursu w ramach projektu Teatr Codzienny. 

 

27 czerwca o godzinie 18.30 zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji (ul. Cieliczańska 1)na Wieczór Opowieści, podczas którego Uczestnicy kursu wysłuchają opowieści mieszkańców miasta, które staną się bazą do stworzenia spektaklu. W trakcie Wieczoru Opowieści odbędzie się również premiera filmu pt. "Teatr ze społecznością", którego głównymi bohaterami są mieszkańcy Supraśla. Film opowiadać będzie o metodzie oraz działalności Fundacji Drama Way.

 

Spektakl odbędzie się 30 czerwca o godzinie 19, miejsce i tematyka przedstawienia na razie pozostają tajemnicą – zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka i wypatrywania plakatów w Supraślu. Metoda Teatru ze Społecznością zakłada całkowity wkład uczestników w przygotowanie spektaklu – od odegrania go na scenie, poprzez przygotowanie scenografii aż po zapewnienie oprawy muzycznej.

 

Wydarzenie na Facebooku  znajduje się tutaj.

 

Kursy realizowane są w ramach projektu szkoleniowego Teatr Codzienny skierowanego do osób zajmujących się edukacją kulturalną. Projekt dofinansowany jest ze  środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerami kursu są: Uzdrowisko Supraśl, Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, Tale Valley Community Theatre, Dom Kultury Śródmieście
w Warszawie.

 

od: 27 czerwca 2017, 18:30
do: 30 czerwca 2017, 21:00 Supraśl

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca