Teatr

Kabaret Chyba - 15 zeta dla Kabareta

 

29 września 2017 (piątek)

Miejsce: AKWARIUM
Godzina rozpoczęcia: 19:00
  • Bilet:
  •  
  • normalny - 15 zł

 

 

„15 zeta dla Kabareta” to jak można się domyślać kontynuacja projektu „10 zeta dla Kabareta” podczas którego prezentowane są młode kabarety z całej Polski.Młode, ale z rozmachem stawiające pierwsze kroki na ścieżce kariery - wydeptując sobie wiele ważnych nagród na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych. Każdy z zaproszonych zespołów prezentuje inny rodzaj humoru i inne spojrzenie na kabaret. Oprócz bardziej tradycyjnych form kabaretowych, prezentujemy mniej popularne na naszej scenie formy kabaretowe, jak stand-up i improwizacja. Celem projektu jest pokazanie, że „polski potencjał kabaretowy” jest niezmierzony!


We wrześniu wystąpi Kabaret Chyba

 

Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko.

Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce.

To wszystko sprawia, że stale jest zapraszany do realizacji telewizyjnych. Tylko w ostatnich miesiącach na szklanym ekranie Kabaret Chyba można było zobaczyć przy okazji takich realizacji telewizyjnych w TVP2 jak:


- Festiwal Kabaretu w Koszalinie
- Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie
- Dzięki Bogu już weekend
- Kabaretowa Noc Listopadowa

Kabaret tworzy trzech facetów o tak różnych twarzach, że każdy w nich znajdzie coś dla siebie. Równie różnorodny jest ich program, bo lubią zaskakiwać widzów.

 

www.kabaretchyba.pl

 

Zespół tworzą:

Piotr „Guma” Gumulec
lider i współzałożyciel kabaretu. Miłośnik starych polskich przebojów. Istnieje ryzyko, że zna je wszystkie. Ryzyko, że w sprzyjających okolicznościach przyrody zacznie je wyśpiewywać jest ogromne. Wielki kibic wszelkich sportów, miłośnik dobrego jedzenia i dobrych restauracji. Gdyby nie grał w kabarecie, byłby modelem do gazetek z marketów. Poza tym niezły tekściarz, dobry dziennikarz radiowy i telewizyjny (współpraca z Polskim Radiem Wrocław oraz TVP Rozrywka), a także błyskotliwy konferansjer.

 

Kuba Krzak
kieruje się w życiu jedną zasadą: nie biega. Człowiek orkiestra. Psycholog, fizjoterapeuta, barista, stand-uper. Uwielbia wszelkie ciekawostki, do których ma niezwykłą pamięć. Istnieje ryzyko, że w sprzyjających okolicznościach przyrody zacznie je Wam wszystkie opowiadać. Uwielbia jedzenie z wzajemnością. Gra na harmonijce ustnej. I całkiem dobrze mu to idzie.

 

Krzysiek „Kris” Wilkosz
najstarszy w zespole. Podobno jest tak stary, że pamięta jak Stare Dobre Małżeństwo zaczynało ze sobą chodzić. Z zawodu anglista. Człowiek o jednej twarzy, ale za to jakiej. W dodatku potrafi mówić w wielu różnych akcentach. Istnieje ryzyko, że w sprzyjających okolicznościach przyrody, zacznie w nich mówić. Nie je ziemniaków, chleba, makaronu w związku z czym jest tak chudy, że nawet w przepastnych magazynach Telewizji Polskiej nie można znaleźć tak wąskich spodni, nawet na dziale dziecięcym. Uwielbia grać na perkusji, choć sam nie wie czy umie. A przede wszystkim Kris to autor wielu tekstów komediowych i skeczów radiowych.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca