KLANCYK GRA DZIADY FEAT. PAWEŁ SZAMBURSKI

Zapraszamy na wieczór pod hasłem Mickiewicz, czyli “Dziady” Klancyka! Zaprezentujemy Longplay inspirowany klasyką!

 

W świetle świec na scenie pojawi się Guślarz, który przywoła duchy. Opowiedzą one swoją historię zainspirowaną podpowiedzią publiczności.

 

Muzyczne tło naszego poematu stworzy wyjątkowy artysta i multiinstrumentalista Paweł Szamburski. Muzyk związany z warszawskim środowiskiem LadoAbc. Współtwórca takich zespołów jak: SzaZa, Horny Trees, Meritum, Tupika, Cukunft czy kwartet klarnetowy Ircha. Tworzy muzykę na polu interdyscyplinarnym – dla filmu, teatru, kina niemego, tańca współczesnego czy słuchowisk.

 

* Longplay to jeden z najpopularniejszych spektakli z repertuaru Teatru Klancyk i zarazem najbardziej klasyczny spektakl improwizowany.  Longplay to długa forma improwizowana, w której sceny inspirowane są różnymi tekstami kultury – od monologów powstających pod wpływem inspiracji otrzymanych od publiczności, poprzez powieści po wycinki z gazet. Stają się one inspiracją dla serii scen, układających się w kolaż skojarzeń i nawiązań.  Fabuła zostaje zaimprowizowana na oczach widzów przez osoby wyposażone w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia na pozór niepowiązanych ze sobą rzeczy i zdarzeń. A wszystko by wywołać uśmiech u innych.

 

Kiedy: PIĄTEK | 3 listopada | godz. 21:00  

Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1

Bilety: 35/25 zł (BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło