Teatr

Sikora i Resnik w kosmosie

Piotr i Rachel w kosmosie to zaproszenie do celebracji ludzkiej głupoty. Często słyszymy: ludzie są głupi. A co jeśli Piotr i Rachel są jeszcze głupsi niż przeciętny człowiek? Polak i Amerykanka będą wam chcieli udowodnić, że głupota nie zna granic i głupim można być wszędzie. Spektakl będzie kosmiczny na wielu poziomach – od symbolicznego, przez momentami realny. Czasem też w ogóle nie będzie o kosmosie.

Spektakl to interaktywny sketch comedy show napisany przez duet – Rachel Resnik i Piotra Sikorę, obszernie wytrenowanych w teatrze fizycznym, improwizacji i klaunadzie.

Spektakl wystartuje w Warszawie a jego punktem docelowym będzie tournee po całym świecie. Cóż, wielkie plany – domeną głupców. A na samym dnie tej głupoty znajdziecie właśnie Rachel i Piotra. Przyjdźcie zobaczyć co będą tam robić.

Spektakl w 90 % w języku polskim.

Spektakl trwa ok 50 minut.

☞ Kiedy: 6 maja 2018 | godz. 19:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy |ul. Nowowiejska 1
☞ Bilety: 20/15 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 6 maja 2018, 19:00
do: 6 maja 2018, 20:30 Klub Komediowy |ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 maja 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca