Teatr

Wycieczki osobiste feat. Andrzej Stasiuk

Oryginalny format impro, do którego inspirację przynoszą różnorodni artyści. To niepowtarzalne połączenie tworzy osobistą podróż, pełną intelektualnych kuksańców i żartobliwych przytyków.

Gościem i inspiratorem najbliższego spektaklu będzie Andrzej Stasiuk.

Andrzej Stasiuk urodził się w 1960 roku w Warszawie. Mieszka w Beskidzie Niskim. Prozaik i eseista. Autor „Murów Hebronu”, „Opowieści galicyjskich”, „Dziewięciu”, „Jadąc do Babadag”, „Taksimu”, „Grochowa”, „Wschodu”, „Kucając”, „Osiołkiem” i kilku innych książek. Najbliższe spotkanie odbędzie się wokół wydanych niedawno „Kronik beskidzkich i światowych”:

„Mania jak zwykle trzyma się trochę z boku. Zapewne z racji subtelnej mądrości oraz doświadczenia. Jest najstarsza i widziała kawał świata. Przyjechała tutaj aż spod Tylicza. Podchodzi i patrzy wyczekująco.
– Przepraszam – mówię – zapomniałem.
– Coraz częściej zapominasz – odbekuje półgębkiem.
– Wiem – odpowiadam. – Chyba się starzeję.
Coś tam podskubuje od niechcenia i udaje trochę obrażoną. No tak. Nie wziąłem suchego chleba. A bez chrupiących skórek nie ma przecież rozmowy. Nie ma nawet co zaczynać. Odwraca się i udaje, że odchodzi.”

Andrzej Stasiuk, „Kroniki beskidzkie i światowe”

Więcej o autorze:
https://czarne.com.pl/katalog/autorzy/andrzej-stasiuk

Wycieczki osobiste to oryginalny format Klubu Komediowego składający się na cykl spektakli improwizowanych, mających charakter scenicznych spotkań twórców wyrażających się za pomocą różnorodnych form artystycznych. Artyści zaproszeni do współtworzenia spektakli przygotowują materiały i historie, które zainspirują aktorów z Klubu Komediowego do zagrania spektaklu improwizowanego, tj. wymyślanego i granego a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci.

Dotychczas gościliśmy m.in. Łukasza Orbitowskiego, Marka Bieńczyka, Pablopavo, Zygmunta Miłoszewskiego, Rafała Bryndala, Piotra Fiedlera, a także Bisza i Radeksa, Paulę i Karola, Kobasa Laksę, Joannę Kulig oraz aktorów Teatru 21 wraz z jego założycielką Justyną Sobczyk.

Kiedy: 12 maja 2018 | godz. 19:00
Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1 
Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 12 maja 2018, 19:00
do: 12 maja 2018, 20:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 maja 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca