Teatr

Jak byc lepszym - improwizowany samorozwój

Jak być lepszym?

 

 

 

Autoanaliza: Kluczem do szczęścia jest samoświadomość i ciągłe samodoskonalenie. Tylko jak stać się lepszą wersją siebie, kiedy obecna wersja pozostawia tak wiele do życzenia (związek ocierający się do masochistyczne uciemiężenie moich potrzeb, praca, która przez swoją bezrefleksyjną powtarzalność grozi nieodwracalnym obumarciem kreatywności, relacja z kumplem-bluszczem, widmo samozwańczo autorytarnego ojca, i w tym wszystkim JA. Odwieczna sinusoida życia: waga w górę, pewność siebie w dół, poczucie winy w górę, poczucie własnej wartości w dół…)? No, ale jak być kowalem własnej osobowości, kiedy nie ma się młota w ręku?

 

 

 

Refleksja: Należy ów „młot samorozwoju” znaleźć (tudzież nabyć podczas sesji coachingowej). A znalazłszy, kuć surowiec osobowości aż nabierze pożądanych właściwości: przebojowości, autentyczności i samoświadomości. Kształt uzyskany w obróbce czym prędzej zanurzyć w kuble samoakceptacji.

 

 

 

Plan samodoskonalenia: Należy dobrać odpowiednie narzędzia uderzeń i nacisku: joga umysłu, kurs terrarium gardeningu, akupunktura duszy, medytacja oddechu, dieta solarna, terapia Mozatrem, warsztaty z copywritingu motywacyjnego.

 

 

 

Motto na dziś: Samorozwój uczyni Cię szczęśliwym, ale wcześniej zrobi Cię silnym! Pamiętaj, jesteś zwycięzcą, jesteś zwycięzcą, jesteś zwycięzcą…

 

 

 

Zapraszamy na spektakl obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowie na aktualne życiowe problemy współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

 

 

 

***** „Najzabawniejsze osoby w Warszawie w jednym miejscu” – Małgorzata Halber

 

☞ Kiedy: 15 maja | wtorek | godz. 19:00 

☞ Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1

☞ Bilety: 25/15 zł

 

 

 

Bilety na spektakl można kupić:

• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP

• w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

od: 15 maja 2018, 19:00
do: 15 maja 2018, 20:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 maja 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca