Teatr

Finałowy Pokaz Brave Kids Together

Artyści Brave Kids Together zapraszają na swój finałowy pokaz we Wrocławiu!

Na deskach wrocławskiego Teatru Polskiego wystąpi wyjątkowa, trzydziestoosobowa grupa młodych artystów z Polski, Gruzji, Ukrainy i Rumunii. Zaprezentują nam wielobarwny spektakl będący wynikiem ich kilkudniowych warsztatów i spotkań. Swoim przedstawieniem udowodnią, że język sztuki jest uniwersalnym narzędziem budowania pięknych więzi międzyludzkich niezależnie od pochodzenia, narodowości czy stopnia niepełnosprawności. Będziemy podziwiać narodowe tańce w wykonaniu artystycznych grup dziecięcych i młodzieżowych z Polski (Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych), Gruzji Ukrainy w połączeniu z tańcem współczesnym i nowym cyrkiem.

Ten interdyscyplinarny spektakl zabierze nas w świat różnorodności, gdzie dawne tradycje i folklor łączyć się będą z nowoczesnymi formami artystycznymi poprzez muzykę, taniec, sztuki cyrkowe oraz barwne stroje.
Brave Kids Together jest rozszerzoną wersją projektu Brave Kids, który Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła z Wrocławia organizuje już od 9 lat pod patronatem UNESCO i Rzecznika Praw Dziecka. Ideą projektu jest różnorodność jako wartość oraz wiara w to, że każda osoba, niezależnie od pochodzenia czy stopnia niepełnosprawności jest w stanie wnieś pozytywny wkład w otoczenie. Sztuka jest narzędziem, które pozwala to wyrazić.
Grupy artystyczne zaproszone do Brave Kids Together uczestniczyć będą w warsztatach prowadzonych przez doświadczone instruktorki artystyczne Brave Kids – Mary Sadowską i Agnieszkę Ćwieląg.
Projekt Brave Kids Together odbywać się będzie w dniach 18.10 do 25.10.2018 w Zagórzu Śląskim i zakończy Finałowym Pokazem w Teatrze Polskim we Wrocławiu.

Finałowy Spektakl Brave Kids Together 25 październik 2018, godz. 13:00 TEATR POLSKI, ul. G. Zapolskiej 3 CZAS TRWANIA WYDARZENIA: 45 minut

ZOBACZ ŚWIAT PEŁEN RÓŻNORODNOŚCI!

Finałowy Pokaz Brave Kids Together

kup bilety WROCŁAW
Teatr Polski 2018-10-25
25 pazdziernika 2018
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 3 pazdziernika 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca