Teatr

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: Yuri Drabent

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla tych, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się z najbardziej niedorzecznej wiedzy o rynku, otwieramy zapisy na cykliczny, wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Zobaczymy zdjęcia nowoczesnych przedmiotów i ktoś nam o nich opowie, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy… Polska Szkoła Biznesu w wydaniu komediowym.

Podsumowując:

CO: Spektakl o technologicznych nowinkach, bieżących trendach w social mediach i innowacjach, które zmienią świat.

GDZIE: W Klubie Komediowym. W miejscu, gdzie gdy w trakcie wyświetlania filmu trzeba chwilowo zasłonić obiektyw projektora, używa się do tego pocztówki; gdzie wciąż niezdrowo ekscytujemy się memami; gdzie zaledwie jeden na dziesięciu pracowników wie, gdzie trzymamy zapasowe żarówki…

Gość specjalny: YURI DRABENT. Jedna z najbardziej inspirujących osób z branży interaktywnej, „młody wilk marketingu” (jak o nim mówią w kuluarach konferencji branżowych), założyciel agencji social media „Lubię to”, która jako pierwsza na rynku potrafiła ogarnąć Facebooka i przekuć tę umiejętność na hajs. Yuri Drabent o sobie: „Yuri Drabent. Tak naprawdę Jurek z Konina. Mówi szybko, lubi makaron, technologię i przygody”.

DLA KOGO: Dla żbików geszeftu, łań negocjacji, leniwców IT

Kiedy: 21 listopada | godz. 21:00
Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Bilety: 30/20 zł

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 21 listopada 2018, 21:00
do: 21 listopada 2018, 22:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

przysłano: 15 listopada 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca