Teatr

̶N̶i̶e̶ podglądaj - spektakl improwizowany

Jeśli ciekawość to pierwszy stopień do piekła to chyba wszyscy się tam spotkamy, bo kto z nas nigdy nie chciał zajrzeć do szatni Ronaldo, zobaczyć co dzieje się w siedzibie NASA czy podsłuchać rozmów w trakcie konklawe.

Zanim jednak tam (czyli do piekła) wszyscy trafimy, możemy spotkać się w Klubie Komediowych i popodglądać razem. Ponoć Arnold ma klucze do wszystkich pomieszczeń w każdym budynków na świecie. Nigdy nie wiadomo, na co natrafimy, ani czyją prywatność naruszymy. Jedno jest pewne- nie będziemy mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.


Teatr Improwizacji Arnold
Nasze spektakle powstają na żywo, bez scenariusza. Lubimy, kiedy komedia wynika z prawdy – a prawda jest taka, że każdemu z nas czasem w życiu wychodzi a czasem nie. Improwizujemy, ponieważ sprawia nam to radość, którą chcemy zarazić publiczność. Tworzone przez nas na scenie światy i postaci przenikają się wzajemnie, aby po chwili doprowadzić nas, improwizatorów, do wyborów, których nigdy jeszcze nie podejmowaliśmy.


Obsada:
Agnieszka Purc, Magda Łuczak, Maria (nie: Marysia) Peliwo, Ewa Senk, Kasia Szymańska, Kajetan Kowalski vel Oczeretko, Tomasz Marciniak, Janek Purc, Kamil Gryko

Bilety 10/15 zł

26 listopada, poniedziałek, godz. 21:00
Klub Komediowy 
ul. Nowowiejska 1 
Warszawa

 

od: 26 listopada 2018, 21:00
do: 26 listopada 2018, 22:30 Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 listopada 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca