Teatr

Deep Noir, The Art Of Sensuality

DEEP NOIR – TANECZNY KABARET ZA CZERWONĄ KOTARĄ

Paryż ma swoje Le Crazy Horse, Moulin Rouge, Lido i inne rewie, kabarety, a Warszawa…? No właśnie. Czas to zmienić! Zapraszamy na zmysłowy show za czerwoną kotarą. Ten wieczór na długo zapisze się w Waszej pamięci. Premiera „The Art of Sensuality” 26/01, Piekło nad Niebem.

Warszawa nareszcie doczekała się zmysłowości w pięknej formie i profesjonalnym wykonaniu. Mamy już teatry dramatyczne, komediowe, nawet musicalowe. Mamy bogatą scenę rockową, pojawiła się burleska. Nadal brakowało jednak dobrze pojętej, a jednocześnie pięknej zmysłowości, eleganckiej nagości w artystycznym jej rozumieniu, w oryginalnej formie i podanej z wysublimowanym smakiem. Rebel Ballerina i Piekło nad Niebem zapraszają na wyjątkowy spektakl taneczny Deep Noir, „The Art Of Sensuality”. To zmysłowy i niebywale kobiecy kabaret. Każdy show będzie czarnym diamentem, a każdy występ unikatową perłą. „The Art of Sensuality”, to istna eksplozja artystycznej zmysłowości w niecodziennym wydaniu. Tego wieczoru nie zabraknie uwodzicielskiej czerni, kuszących koronek, pobudzających wyobraźnię pereł, głębokiej czerwieni, a także zmysłowej i klasycznej muzyki. Deep Noir to artystyczna zmysłowość w wykonaniu profesjonalnie szkolonych tancerek oraz zaproszonych gwiazd: baletu, pole dance, burleski i innych. To przede wszystkim niezapomniane przeżycie artystyczne, które na długo zapisze się w pamięci widzów.
Za koncepcją i scenariuszem stoi Rebel Ballerina – Natalia Wojciechowska, tancerka, choreograf, aktorka, pisarka, performerka, blogerka. To wyjątkowa artystka o wielu twarzach, która płynnie porusza się klasyce, burlesce, ale też sztuce performatywnej i nowoczesnej. Jest absolwentką słynnej Hamburg Ballet School Johna Neumeiera, była solistką Teatru Roma oraz Polskiego Baletu Narodowego. Obecnie założycielka i dyrektor Warsaw Ballet – pierwszego repertuarowego prywatnego zespołu baletowego w Polsce. Otworzyła również Centrum Baletowe Neoclassica – pierwszy w Polsce pozaszkolny ośrodek edukacji tanecznej.

NIEBO - wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez, klimatyczny bar, restaurację salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.

Deep Noir, The Art Of Sensuality

kup bilety WARSZAWA
Piekło nad Niebem 2019-01-26
26 stycznia 2019
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 16 grudnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca