Teatr

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: Katarzyna Szymielewicz

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla tych, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się z najbardziej niedorzecznej wiedzy o rynku, otwieramy zapisy na cykliczny, wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Zobaczymy zdjęcia nowoczesnych przedmiotów i ktoś nam o nich opowie, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy… Polska Szkoła Biznesu w wydaniu komediowym.

Podsumowując:

CO: Spektakl o technologicznych nowinkach, bieżących trendach w social mediach i innowacjach, które zmienią świat.

GDZIE: W Klubie Komediowym. W miejscu, gdzie gdy w trakcie wyświetlania filmu trzeba chwilowo zasłonić obiektyw projektora, używa się do tego pocztówki; gdzie wciąż niezdrowo ekscytujemy się memami; gdzie zaledwie jeden na dziesięciu pracowników wie, gdzie trzymamy zapasowe żarówki…

DLA KOGO: Dla żbików geszeftu, łań negocjacji, leniwców IT

Gość specjalny: KATARZYNA SZYMIELEWICZ – prezeska i założycielka broniącej wolności i prywatności Fundacji Panoptykon, która właśnie kończy 10 lat. Prawniczka specjalizująca się w problematyce praw człowieka i nowych technologii, o których pisze dla Polityki Cyfrowej i opowiada w podcaście Panoptykon 4.0. dostępnym na portalu TOK FM. W świat organizacji pozarządowych trafiła prosto z Londynu, gdzie pracowała w międzynarodowej kancelarii prawnej Clifford Chance. Za granicą spełnia się w roli wiceprzewodniczącej sieci organizacji European Digital Rights. w latach 2011 - 2016 r. członkini rad społecznych przy Ministrze ds. Cyfryzacji. Laureatka wielu prestiżowych nagród, w 2014 r. znalazła się na liście NewEurope 100, w 2015 r. trafiła do Top Ten kobiet polskiego sektora teleinformatycznego, a w 2019 roku została nominowana do Nagrody Polskiej Rady Biznesu.

Kiedy: wtorek | 21 maja | godz. 19:00

Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1

Bilety: 30/20 zł

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 21 maja 2019, 19:00
do: 21 maja 2019, 20:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 maja 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca