Teatr

Wieczór Sylwestrowy - Balkan Fever Party

Wieczór Sylwestrowy - Balkan Fever Party

To że człowiek będzie mógł usiąść, ale niekoniecznie będzie chciał, to pewnik. Tego nie trzeba mówić publiczności, która stale odwiedza muzyczną scenę Teatru Syrena. Magda Navarrete i jej polsko-czeska formacja Caravana Banda pomoże w tym Państwu z największą bałkańską przyjemnością. Koncerto-spektaklo-widowisko to nowe dzieło zespołu, który od 5 lat swego istnienia jeździ po świecie zachwycając publiczność np. w Dublinie.

Koncert Caravany Bandy podczas Dublin Fringe Festival był oszałamiający, hipnotyzujący. Ich brzmienie: połączenie słowiańskiego i bałkańskiego folku oraz hiszpańskiego flamenco, wywołuje żywą potrzebę fizycznego ruchu. Nie możesz się nie uśmiechać, słuchając ich; nie można uniknąć tańczenia razem - MEG MAGAZINE, Irlandia

Caravana Banda specjalizuje się w opowiadaniu historii w wielu językach. W czasie koncertu opowie ich aż dwanaście. Wokalistka Magda Navarrete, od lat wytrwale stąpająca po gruncie World Music, w swoich spektaklach tworzy przeróżne, zaskakujące muzycznie i dramaturgicznie performanse. Bałkańska orkiestra dęta i elementy tańca flamenco, w tym taniec na stole, to tylko namiastka tego, co przygotowali dla Państwa artyści w ten sylwestrowy wieczór.

Na każdego sylwestrowego gościa czekać będzie welcome drink!

bilety niedostępne WARSZAWA
Teatr Syrena 2019-12-31
bilety niedostępne WARSZAWA
Teatr Syrena 2019-12-31
31 grudnia 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 23 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca