Teatr

Urlop na żądanie, czyli wagary dla dorosłych

20 marca: pierwszy dzień wiosny, dzień wagarowicza… Jednak to tak zwane „dorosłe życie” dalekie jest od beztroski wagarów. A szkołę zastąpiła rzeczywistość, w której główną rolę odgrywają: Twój irytujący zwierzchnik, przy każdej możliwej okazji zarzucający Ci nieumiejętne priorytetyzowanie pracy; dzieci, które kochasz, jednak jest to miłość wystawiona na wiele prób; horrendalnie wysoka, comiesięczna rata kredytu za mieszkanie, które i tak wydaje się zbyt małe i za ciemne… A gdyby tak móc wziąć jeden dzień wolnego od dorosłości?

Zapraszamy na spektakl, w którym zapytamy Was, od którego aspektu dorosłego życia wzięlibyście jeden dzień urlopu na żądanie, a my zagramy sceny inspirowane tą utopijną wizją. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.
20.03.2020 19:00
Barka Wisława, bulwar gen. George'a Smitha Pattona
Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
https://komediowy.pl/event/urlop-zadanie-wagary-dla-doroslych/?fbclid=IwAR3gnszRs1Pi_7vSgT7DXv-r-emJWOOb5GsCWYPsKOt5h3EJ-T8BJxOufYw
stacjonarnie u biletera/bileterki – na Barce Wisława (dolny pokład), w dni, kiedy gramy tam spektakle, od godziny 17 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)
 
Spektakl odbędzie się w ogrzewanej sali na dolnym pokładzie Barki Wisława.

 

od: 20 marca 2020, 19:00
do: 20 marca 2020, 20:30 Barka Wisława
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 28 lutego 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca