Teatr

Dreams

Musical „Dreams” to nowy projekt twórców i aktorów musicalu „Friends”, który już jesienią 2020 roku zagości na deskach Teatru Capitol!

Szkoła musicalowa B&B tym razem przedstawi historię o marzeniach młodych ludzi, którzy mimo narzuconego systemu, niezależnych od ich uwarunkowań społecznych, chce realizować swoje cele i plany.

„Dreams” to pełna emocji opowieść o relacjach – rodzica i dziecka, nauczyciela i ucznia.

Historia o współczesnych problemach i wyzwaniach, przed którymi stoją dzieci, młodzież i dorośli.

Wartka akcja, punkty zwrotne, emocje i wzruszenia.

Zabawne, ale i pełne refleksji dialogi, znakomita gra młodych aktorów znanych już – młodej teatralnej publiczności – z hitowego musicalu Friends.

Wmówiono nam, że błędów powinniśmy się wstydzić, a to błędy nas uczą i pozwalają iść do przodu. Ilość popełnionych błędów jest odzwierciedleniem Twojej ciężkiej pracy."

Akcja spektaklu rozgrywa się na sali prób i na teatralnej scenie – podczas przesłuchań do nowego musicalu „Dreams”. Każdy z bohaterów przedstawia siebie – opowiada o swoich pasjach, talentach ale też o problemach, z którymi musi mierzyć się w codziennym życiu.

Nigdy nie daj się ocenić jednakową miarą, bo to co wnosisz i kim chcesz być nie podlega ocenie."

Jednym z głównych bohaterów spektaklu jest Mia, postać, która propaguje ekologiczny styl życia i podkreśla jak ważne jest dbanie o naturę i o naszą planetę. To jedno z jej przesłań.

Każdy w sobie ma talent i powinien go rozwijać, jednak musi mieć do tego naturalną przestrzeń. Żadne z naszych marzeń, nie będą mogły być zrealizowane, jeżeli sami w sobie nie zbudujemy świadomości i realizacji dbania o dobro naszej planety."

Dreams”, to także musical, więc i tu nie może zabraknąć spektakularnych choreografii, grafik, dobrej muzyki, świetnych tekstów piosenek, które dopełniają znakomite dialogi aktorów.

Co ciekawe, autorem słów niektórych piosenek musicalowych jest młody aktor Wiktor Worotnik.

Nic więcej na temat fabuły już nie zdradzimy ;) Przekonajcie się sami jakie przesłanie niesie ze sobą musical “Dreams.” Zapraszamy na spektakl do Teatru Capitol!

Produkcja: Szkoła Musicalowa B&B Marzena Barcik&Anna Butkiewicz
Scenariusz i Reżyseria: Marzena Barcik, Anna Butkiewicz, Karol Jasiński
Scenografia: Szkoła musicalowa B&B
Kostiumy: „Unknow Style” Katarzyna Barcik
Muzyka: Stephen Schwartz, Justin Hurvitz, Alan Menken
Teksty piosenek: Anna Butkiewicz, Wiktor Worotnik
Choreografia: Marzena Barcik
Projekt plakatu: Szkoła musicalowa B&B

Obsada:
Bartoszewicz Magda, Ceran Mateusz, Feliksiak Nina, Florkiewicz Agata, Galaszewska Justyna, Grochal Marysia, Hamrol Lena, Klimaszewska Natalia, Kopiec Oliwia, Kręt Marianna, Leśnik Janek, Nartowska Kinga, Nowak Nikola, Paderewska Julia, Piszcz Kasia, Piwczynska Tosia, Ragus Maja, Rozbicka Zuzia, Urlich Alicja, Skaryszewska Karolina, Smolak Marta, Szatańska Zosia, Szenajch Oliwia, Szenajch Natalia, Sztaba Nicola, Sztaba Natalia, Tarach Karina, Wasilewska Oliwia, Wieczorkowska Liliana, Worotnik Wiktor, Zakrzewska Julia , Zawadka Laura, Zawadzka Nela.

Wiek: 8-16 lat

W cenie biletu po spektaklu spotkanie z aktorami oraz prelekcja prowadzona przez fachowców z Fundacji SOS Wioski Dziecięce na temat wzajemnych relacji w rodzinie z nastawieniem na życie w stylu EKO.

Musical „Dreams” wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

Część dochodu z biletów przeznaczamy na pomoc dla naszych rówieśników, podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

DREAMS

bilety niedostępne WARSZAWA
Teatr Capitol 2020-11-14
14 listopada 2020
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 10 maja 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca