Darmowe posiłki dla pracowników

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że zmotywowany pracownik przynosi danej firmie o wiele więcej od typowego pracownika, który nie ma motywacji do pracy. W takiej sytuacji nie może dziwić nas fakt, że pracodawcy coraz częściej sięgają po elementy, które w jakiś sposób mogą zmotywować ich pracowników do bardziej wydajnej pracy. Dziś mamy tutaj bardzo wiele możliwości. W ostatni czasie na wartości zyskują przede wszystkim karty żywieniowe.

Jest to zrozumiałe, ponieważ musimy zaznaczyć, że dla samego pracodawcy motywowanie przez ten wariant jest bardzo opłacalne jeśli chodzi o aspekt finansowy. Jednakże nie tylko dla pracodawcy jest to wspaniałe rozwiązanie. Karty jakie znajdziemy na kartamultilunch.pl umożliwiają pracownikom bowiem darmowe posiłki w wielu jadłodajniach na terenie naszego kraju. Obecnie umowę z tym programem podpisało już niemal tysiąc różnego rodzaju lokali gastronomicznych i jadłodajni, które mieszczą się w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Sama karta może mieć dwa warianty. Po pierwsze może to być jednorazowy kupon, a po drugie karta, która umożliwia nam jedzenie posiłków w każdy dzień roboczy. Taka możliwość istnieje przez cały dzień otwarcia takiego lokalu. Z pewnością jest to bardzo ciekawy system motywacyjny, który z każdym dniem będzie zyskiwał na wartości.

 

Dla pracodawcy jak już zostało wspomniane głównym tego powodem jest aspekt finansowy. Dla samego pracownika najważniejsza jest tutaj możliwość spożywania darmowych posiłków. Jak wiemy obiady i inne dania w lokalach gastronomicznych nie należą do tanich. Tutaj mamy możliwość zjedzenia takiego posiłku zupełnie za darmo. W takiej instytucji z pewnością jest to wielkie dobro. Możemy powiedzieć, że w jakimś sensie jest to zatem premia finansowa. Codzienne posiłki to koszt, który z pewnością przekroczy kilkaset złotych. Wydatki będą jeszcze większe jeśli będziemy jeść w lokalach, które mają swoją renomę. Obojętnie jaki posiłek w takim miejscu to koszt, który przekracza kilkanaście złotych. Mnożąc to poprzez wszystkie dni pracujące mamy dość spory wydatek.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 lipca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło