20 lat Wywroty

Trochę informacji o zjeździe

Mimo, iż ostateczny plan 3. Zjazdu Wywroty nie jest jeszcze ustalony, to mogę was zapewnić, że z całą pewnością takich atrakcji jakie zaplanowaliśmy nie było jeszcze na żadnej wywrotowej imprezie. Zjazd będzie trwał cały tydzień, a poszczególne wydarzenia będą odbywać się w różnych miejscach miasta.

Przede wszystkim będzie mnóstwo dobrej muzyki: znany m.in. z drugiego zjazdu i z telewizyjnego 'Idola' Grzesiek Góralczyk, węgierska kapela [Rémember:artykuly:486], oraz kultowy (i wcale nie pijacki jak mogłaby sugerować nazwa) zespół z Kątów Wrocławskich [The Menels:/menels/]. Chodzą plotki, że ezoteryczny skład 'DJ Durak' z Torunia zaprezentuje nam swoje zupełnie nowe oblicze.

Oprócz koncertów będzie można obejrzeć filmy grupy filmowej ‘Herbata’ i animacje komputerowe. W planie są także występy grup aktorskich, performance’y i pokazy instalacji multimedialnych ale również zajęcia dla maluchów: warsztaty, zabawa z komputerem, wykorzystanie maszyn do innych celów niż te, które przewiduje instrukcja obsługi.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
lisia 14 sierpnia 2002, 23:10
czy ktoś ma namiar na konzi chłopaków ze 100 Twarzy Grzybiarzy?
rss
przysłano: 9 sierpnia 2002


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło