20 lat Wywroty

Fotoreportaż z Wywrotowego Końca Lata

Zdjęcia z Wywrotowego Końca Lata - imprezy organizowanej współnie przez nasz serwis, oraz lokalną gazetę powiatu średzkiego - Roland. (autorem zdjęć jest BartOwl)


Swojskie wino pozwalało przełamać pierwsze opory.Koncert Grzesia Góralczyka - Wywrotowcy w skupieniu wsłuchiwali się w teksty jego piosenek...Wywrotowcy na scenie - po lewej dwa Arki, po prawej MC BrudziLudzi a za nimi skrada się Marysia...Knajpa 'Pod Kajakiem'- można tu było wypić dobre piwo, o którym kiedyś będzie się śpiewać piosenki :)Zamiast Herbaty był blue screen..."Hej, dlaczego umieścili zdjęcie mojego dziadka na tym kartoniku?"To Szluger. Bez wątpienia to ona.Sprzęt organizatorów zjazdu pod bezpiecznym, czerwonym parasolem.Teraz, kiedy zostaliśmy sami, teraz możemy to robić.... na Gazetach, sztandarach... sztandarach... Gazetach!...a na koniec - stanowisko dowodzenia głównego kierowcy Wywroty.

Redakcja

Redakcja

20 lat z Internetu
7207 artykułów 1720 tekstów 11 nagrań 3 komentarze 7 postów 67079 tekstów piosenek
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Schumi. 5 grudnia 2002, 10:58
Chce się wywrócic z wami!!
rss
przysłano: 5 września 2002


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło