Muzyka

"Muzyka Współczesna Extended" Pezeta trochę później

Z powodu opóźnień spowodowanych pandemią COVID-19 premiera "Muzyki Współczesnej Extended" Pezeta została przełożona na 8 stycznia. Wydawnictwo promują single "Zonda" oraz "Nisko jest niebo".
- Z powodu opóźnień spowodowanych pandemią COVID-19, które pojawiły się na różnych etapach prac nad tym wydawnictwem z przykrością muszę Was poinformować o przesunięciu premiery na 8 stycznia - mówi Pezet. Do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że mimo przeciwności uda nam się zdążyć, ale niestety nie jest to możliwe. Dziękuję Wam za świetny odbiór "Zondy" i "Nisko Jest Niebo". Niebawem powiem więcej, o kolejnych kawałkach, które będą na płycie.

Od momentu premiery, teledysk "Nisko jest niebo" wciąż jest jednym z najchętniej oglądanych teledysków w serwisie YouTube, oraz najczęściej odtwarzanym kawałkiem Pezeta w serwisie Spotify.

"Muzyka Współczesna Extended" to ukłon w stronę fanów Pezeta. Wydawnictwo ukaże się w kolekcjonerskim boxie w kształcie radia samochodowego, zaprojektowanym przez Forin Studio. Na płycie znajdzie się aż 5 dodatkowych utworów, a wśród nich wcześniej opublikowana "Zonda" i "Nisko jest niebo". Wszystkie nagrania powstały już po premierze podstawowej wersji albumu. Oprócz płyty CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn "Magenta" oraz zapach samochodowy "bubble gum".

Zestaw w limitowanym nakładzie dostępny będzie tylko w preorderze, nie będzie dystrybuowany w sklepach stacjonarnych. Preorder "Muzyki Współczesnej Extended" dostępny jest na stronie: www.pezet81.pl

Album "Muzyka Współczesna" osiągnął status podwójnej platyny. Jest to jak dotąd najwyższe wyróżnienie w dyskografii Pezeta.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 listopada 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca