Grubson jest cwanym lisem. Zobacz filmowy klip

Grubson zaprezentował teledysk do najnowszego singla, "Cwany lis", który promuje "Gatunek L", najnowszy album rapera i producenta.
Towarzyszący piosence klip to najambitniejsza produkcja ze wszystkich dotychczasowych, które promowały "Gatunek L". Ekipa zdjęciowa przez dwa dni kręciła wideo w Pałacu w Bożkowie, a przygotowania zajęły prawie dwa miesiące.

- Myślę, że poza samym tematem piosenki, po tym teledysku widać, że cały nasz zespół po prostu kocha filmy - mówi Grubson. - Od czasu "Nie jestem" nie nakręciliśmy niczego, co w produkcji aż do tego stopnia przypominałoby kręcenie filmu fabularnego. Jesteśmy wszyscy bardzo dumni z efektu końcowego... i na szczęście w produkcję nie były zaangażowane żadne cwane lisy.

"Cwany lis" produkcyjnie zdecydowanie robi wrażenie. Wszystkie kadry zostały skrupulatnie zaplanowane, a cała narracja zbudowana jest na klimacie i atmosferze tajemnicy i niepokoju. Całość zabiera nas do wnętrza głowy bohatera pokazując, kim w życiu każdego z nas może być "cwany lis".

Reżyserem jest Michał Schwierc z SCH Media, a za scenariusz odpowiedzialne jest tym razem autorskie trio składające się z GrubSona, Michała Schwierca i Przemka Corso, który jest również autorem noweli "Gatunek L" dostępnej z limitowaną edycją płyty. Asystentem operatora był Łukasz Wijas. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Płyta "Gatunek L" w dwóch edycjach - normalnej i limitowanej z nowelą - trafiała w ręce słuchaczy pod koniec września 2017 roku.

Album to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia Grubsona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów - pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także - co najważniejsze - pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, za mix i mastering odpowiada DJ Eprom.

Poprzedni longplay Grubsona, "Holizm", miał premierę w marcu 2015 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 grudnia 2017


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło