o Wywrocie

Dołącz do redakcji Wywroty

Portal Wywrota.pl zaprasza do współpracy osoby zainteresowane przestrzenią artystyczną i kulturową. Czekamy na głowy pełne pomysłów, na ludzi z pasją, energią i wywrotowym nastawieniem do świata.

 

Oferujemy:

 • zdobycie doświadczenia w zespole redakcyjnym;
 • zdobycie referencji przydatnych przy poszukiwaniu pracy;
 • legitymację dziennikarską, ułatwiającą dostęp do trudno dostępnych źródeł informacji;
 • zaświadczenie o współpracy (niezbędne szczególnie podczas zdobywania stypendium lub rekrutacji na studia doktoranckie);
 • zaświadczenie o opublikowanych tekstach;
 • możliwość rozwoju umiejętności pisarskich (teksty są omawiane oraz poddawane redakcji i korekcie);
 • możliwość odbycia praktyk studenckich;

 

Kogo poszukujemy:

 1. Dziennikarzy i autorów tekstów zainteresowanych komentowaniem bieżących wydarzeń, recenzowaniem płyt, książek i filmów.
   
 2. Opiekunów działów, którzy będą sprawować pieczę nad nadsyłanymi przez użytkowników pracami. Do ich zadań należy: merytoryczne komentowanie prac, wybór prac godnych polecenia i wyróżnienia, organizowanie warsztatów, zabaw i konkursów w ramach swojego działu.
   
 3. Opiekunów śpiewnika, pasjonatów gry na gitarze chętnych do pisania tekstów instruktażowych dla początkujących gitarzystów, udzielania porad muzycznych oraz moderowania tekstów piosenek.
   
 4. Animatorów do organizowania życia społecznego Wywroty, pragnących przeprowadzić autorskie zajęcia, warsztaty lub zrealizować własny projekt. Co roku przygotowujemy zlot użytkowników portalu – pomoc przy tym przedsięwzięciu również mile widziana.
   
 5. Fotoreporterów, którzy przede wszystkim podczas imprez spod patronatu Wywroty będą robić zdjęcia dołączane do artykułów lub stanowiące samodzielną fotorelację.
   
 6. Korektorów tekstu – korekta artykułów przed opublikowaniem ich na portalu.

 

Przyłącz się do wywrotowej rewolucji!


Jeśli czujesz, że możesz się sprawdzić na którymś z tych stanowisk lub zwyczajnie chciałbyś spróbować swoich sił, skontaktuj się z nami! Napisz kilka zdań o sobie, o tym co Cię najbardziej interesuje oraz czym chciałbyś się zająć.

formularz kontaktowy


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca