Muzyka

Muzyka jest Twoją pasją? – pisz o muzyce dla serwisu Wywrota.pl

 

Redakcja Wywroty.pl poszukuje autorów do działu muzycznego!

 

Jeśli muzyka jest dla Ciebie ważną częścią życia, pasją albo zawodem, a do tego chciałbyś pisać artykuły, recenzje płyt, relacje z koncertów, przeprowadzać wywiady z najciekawszymi artystami polskiej sceny muzycznej, być na bieżąco z wszelkimi muzycznymi premierami – mamy dla Ciebie miejsce w naszej redakcji.

Co możemy Ci zaoferować?

 

Oferujemy Ci nasze wieloletnie doświadczenie, kontakty z wytwórniami muzycznymi, artystami i producentami, pomoc merytoryczną i wsparcie techniczne, a także – po zakończeniu kwarantanny – możliwość udziału w najciekawszych wydarzeniach muzycznych w kraju.

 

Jeśli wiążesz swoje życiowe plany z dziennikarstwem lub marketingiem internetowym, jesteś studentem lub doktorantem, portal Wywrota.pl gwarantuje Ci dokumenty potwierdzające współpracę, odbycie stażu lub praktyk zwodowych.

Nasze doświadczenia

 

Portal Wywrota.pl, w ciągu ponad dwudziestoletniej działalności, wielokrotnie patronował najciekawszym i największym imprezom muzycznym w Polsce, m.in. DRUM FEST , Positive Reggae CampAKUMULATOR JAZZ FESTIVAL, SLOT Art Festival, czy NOIZ Festival.

 

Wspieraliśmy medialnie ambitne wydarzenia muzyczne, jak Salon Jacka Kaczmarskiego, HENDRIX w Filcharmonii Śląskiej czy też Ekspresja - Impresja - nieme kino z muzyką na żywo.

 

Patronowaliśmy wielu produkcjom z różnych gatunków muzycznych, od reagge, poprzez rap, rock, metal, elektronikę, po jazz i piosenkę aktorską. Recenzowaliśmy płyty debiutantów i nagłaśnialiśmy trasy koncertowe znanych kapel i wielkich osobowości muzycznych.

 

Możesz to robić z redakcją Wywroty.pl. Możesz realizować swoje autorskie projekty i spełniać swoje marzenia.

Jak się dostać do redakcji Wywroty.pl?

 

Możesz zacząć od TERAZ! Nie czekaj. Jeśli jeszcze nie masz, załóż sobie konto użytkownika w naszym serwisie i opublikuj artykuł na wybrany przez Ciebie temat związany z muzyką. Może to być recenzja płyty lub koncertu online, artykuł prezentujący sylwetkę ulubionego artysty, recenzja książki o muzyce, Twój autorski wywiad z muzykiem. To Ty wybierasz formę. Autorów najlepszych artykułów zaprosimy do stałej współpracy. Mamy do obsadzenia kilka redakcyjnych funkcji. Twoje doświadczenie dziennikarskie nie jest bez znaczenia, ale mamy też miejsca dla debiutantów. Dla nas liczy się pasja, wiedza tematyczna, wyobraźnia, chęć rozwoju i pracy w wywrotowym zespole.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, pisz do nas: redakcja@wywrota.pl.

 

Z pozdrowieniami -

Paweł Kaczorowski - redaktor prowadzący serwisu Wywrota.pl

 

Portal Wywrota.pl działa od 1998 roku. Jest wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod nr 2501, Sąd Okręgowy we Wrocławiu, Wydział I Cywilny; NIP 913-000-03-45, ISSN 1689-1910.

 

 

 

 

Paweł Kaczorowski

Paweł Kaczorowski

Polska
77 artykułów 18 tekstów 492 komentarze
Paweł Kaczorowski (PiK), rocznik 1975; studiował filozofię na UWr. Absolwent coachingu i doradztwa filozoficznego UZ. Absolwent Studium Terapii Uzależnień w IPZ PTP. Pracuje jako terapeuta uzależnień. Mieszka w Reykjaviku. Redaktor prowadzący serwisu …
Współpraca
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Paweł Kaczorowski
Paweł Kaczorowski 13 maja 2020, 05:19
Przykładowe tematy do recenzji znajdziesz tutaj: www.wywrota.pl/muzyka/76347-koncerty-w-ramach-akcj…
Martyna
Martyna 28 maja 2020, 10:14
Jest super.
przysłano: 13 maja 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca