o Wywrocie

Oferta Patronatu Medialnego

Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Teraz Internet (2003), Złota Witryna (2001) i Papierowy Ekran (2011). Serwis tworzony jest przez pasjonatów – głównie studentów i absolwentów kierunków humanistycznych oraz przez nową Polonię.

Oglądalność serwisu to ok 2.5 mln odsłon / 500 tys unikalnych użytkowników miesięcznie
(Google Analytics 2013)


Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy. Jeśli organizujecie koncert, wystawę, spotkanie, akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - prosimy o kontakt.

Z naszej strony proponujemy:

 1. Umieszczenie zapowiedzi wydarzenia (opis, harmonogram, zdjęcia, linki na stronę oraz logo organizatora) na stronie głównej w sekcji „Patronat Wywroty".
 2. Wyróżnienie tytułu zapowiedzi.
 3. Umieszczenie logo organizatora wśród instytucji współpracujących z portalem Wywrota.pl.
 4. Umieszczenie w comiesięcznym mailingu działu w sekcji „Pod Patronatem Wywroty” wyróżnionego odnośnika do zapowiedzi wydarzenia.
 5. Opublikowanie artykułu z możliwością dodania zajawki na głównej stronie portalu.
 6. Umieszczenie relacji lub foto-relacji z wydarzenia.
 7. Wyświetlanie animowanych bannerów reklamowych w górnej części serwisu. Realizacja kampanii odbywać się będzie poprzez system dostarczany przez firmę Goldbach Audience.
 8. Najciekawsze akcje mają możliwość uzyskania emisję nieodpłatnej reklamy w formie graficznej. Promocja może odbywać się poprzez zmianę szaty graficznej całego serwisu lub wybranych działów, poprzez umieszczenie elementów graficznych wraz z linkiem do artykułu lub zastosowanie tła o dużej rozdzielczości.
 9. Główny patron medialny: Jako główny patron medialny oferujemy dodatkowo gadżety na nagrody i/lub stworzenie osobnego serwisu poświęconego wyłącznie danemu wydarzeniu .

Ze strony organizatora oczekujemy:

 1. Umieszczenia logo portalu Wywrota.pl na wszelkich materiałach promujących wydarzenie (np. plakaty, afisze, ulotki, bilety, zaproszenia) oraz na internetowej stronie imprezy.
 2. Zawarcie informacji o patronie medialnym portalu Wywrota.pl w radiowych i telewizyjnych spotach reklamujących wydarzenie (w przypadku gdy takie są emitowane).
 3. Zapewnienie możliwości ekspozycji materiałów reklamowych portalu (bannery, roll up'y, ulotki) w trakcie trwania imprezy.
 4. Przekazywanie informacji słownej o patronie medialnym portalu Wywrota.pl w zapowiedziach np. na scenie, odbywających się w trakcie imprezy.
 5. W przypadku imprez biletowanych – przekazanie portalowi Wywrota.pl uzgodnionej wcześniej ilości biletów, które rozdysponowane będą w konkursach dla internautów.

Powyższe opcje przedstawiają jedynie możliwości wzajemnej promocji oraz wymiany usług pomiędzy portalem Wywrota.pl, a organizatorem wydarzenia. W zależności od specyfiki i rangi imprezy, ilości oraz jakości materiałów promujących imprezę, wzajemnie świadczone usługi regulowane będą odrębną umową.

skontaktuj się z nami!


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca